Farmasi Ürünleri

Farmasi ürünleri, büyük bir titizlik ile Bağımsız uluslararası kuruluşlar denetimi altında, yüksek kalitede farmasi sertifika güvencesi ile farmasi laboratuvarlarımız da, insan sağlığını ön planda tutan ve koruyan, yüksek kalite standartlarına uygun (GMP) olacak şekilde üretilmektedir. Farmasi Sertifika : Bağımsız uluslararası firmalar denetimi altında, bu kuruluşlar tarafından verilen sertifikalar, farmasi ürünleri formüllerinin güvenilirliğini tescil etmektedir.
Dünya genelin de 124 ülkede 367 milyondan fazla insan Farmasi ürünlerini tercih ediyor. Bu başarının semeresi değilmidir?

Farmasi Sertifika

Farmasi sertifikaları nelerdir?
 1. Herşeyin başında hijyen gelmektedir. Farmasi Sağlık Bakanlığı onayı mevcut olup; Sağlık Bakanlığı tarafından sürekli olarak hijyen denetimine tabi olan fabrikamızda, bütün üretim aşamaların da hijyen koşullarına gereken hassasiyet ve titizlik gösterilmektedir.
 2. Müslüman bir coğrafyada yaşayan insanlarımızı için; Farmasi helal sertifika ile insanlarımız dini değerlerine olan bağlılığın farkındayız. İşte bu sebeb den dolayı Farmasi Kozmetik Helal Sertifikası ile farmasi ürünlerini hiçbir şüpheye mahal bırakmadan rahatça kullanabilirsiniz. Farmasi helal mi, farmasi helal kozmetik mi, farmasi kozmetik gerçekten helal mi dir? sorularına en güzel cevabımız Farmasi Helal Sertifikası dır.
 3. Kaliteye verdiğimiz önem; ISO 9001 Kalite standartları ile ölçütlerin de tesis edilen 5 ayrı tesisten oluşan şirketimiz ISO 9001 Kalite Güvencesi Sertifikasına sahiptir.
 4. Farmasi ürünlerinin üretim aşamalarının her bölümün de yüksek kalite seviyesinde üretim gerçekleştirmemiz sonucun da GMP İyi Üretim Uygulamaları Sertifikası na sahip olduk.
 5. Kaliteden ödün verme prensibi ile ,ISO 22716 Kalite Güvencesi Sertifikası ile de yüksek kalite ye ne derece hassasiyet gösterdiğimizin güvencesidir.
 6. Standartlara ne kadar önem gösterdiğimiz almış olduğumuz belgeler ile sabittir. Bu prensipler doğrultusunda TSE Belgesi ile fabrikamız tüm üretim aşamalarından belirlenen kalite standartlarının altına düşmeden ve üst standartlarda üretim gerçekleşmektedir.
 7. Indiana University FDA Standartları Uyum Belgeleri Farmasinin Uluslararası alanda kalite ve standartlar ne derece önem gösterdiğinin güvencesidir.

 

Farmasi Ürünleri Standartları
 1. Farmasi ürünleri Triklosan, Parapen, Ağır metal ve propan içermez!
 2. Farmasi ürünleri içeriğin de Fitilat Fosfot, Formaldehit, yoktur!
 3. Farmasi ürünleri gönüllü denekler üzerin de Dermatolojik olarak test edilir.
 4. Farmasi ürünleri Farmasi Labaratuvarları’nda yüksek kalite standartları ile özel olarak üretilir.
 5. Farmasi ürünleri hayvansal madde içeriğini rededer!
 6. Farmasi ürünlerinin en iyi derece de kalite iretim yönetemleri, GMP (İyi Üretim Uygulamaları) Standartları ile uyumludur.
 7. Nesli tükenmekte olan bitkiler ile farmasi ürünleri üretiminde kullanılmaz!
 8. Kimyası ile oynanmış GDO bitkiler kullanılmaz.
 9. Hayvanlar üzerinde asla test edilmez!
 10. Ürünlerimiz den Silikon mutfak gereçleri FDA, TSEK, BFR, LSR, ISO9001 Sertifikalarına sahiptir.
 11. Özel yöntemlerle geliştirilen Mikrofiber bezlerin temizlik etkinliği Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Labaratuvarları tarafından belgelenmiştir.
 12. Roll-On’larımız Alüminyum içermez.
 13. Özel yöntemlerle formülize edilen Skintrends ürünleri “Doğal ve organik Kozmetikler Ecocert Standartları” yönetmeliğine uygun ECOCERT tarafından onay almış ham meddeler içerir.

Gelin siz de sağlığın nekadar önemli olduğunu unutmayın ve ile düzeyde yüksek kalite standartları ile Dinimizin emir ve yasaklarına uygun bir şekilde ürün kullanmak istiyorsanız, Farmasi ürünlerini %30-40 indirimli alarak, hem dini değerleriniz, hem aile bütçenize ve hem de sağlığınıza önem vermek için Farmasi Kayıt Formunu doldurabilirsiniz.

Farmasi ürünlerinde alkol varmı ?

Farmasi ürünlerinde dinimiz de haram sayılan alkol bulunmamaktadır. Ve bu konuda Uluslararası Helallik Sertikası mevcuttur.

Farmasi Sipariş & Kayıt Formu

İletişim Sebebi *