Farmasi ürünlerinin özellikleri

Farmasi Ürünleri Doğalmı ?

Farmasi ürünleri doğa içerisinde yer alan mucizevi etkilere sahip bitkiler ile hazırlanmaktadır. Ürünlerimiz içeriğin de insan sağlığına zarar veren kansorejen etki yapan herhangi bir iz madde bulunmamaktadır. Farmasi olarak en dikkat ettiğimiz husus, insan sağlığı olup; insan sağlığına zarar veren herhangi bir iz madde ürünlerimizin yapımında kullanılmaz.

Farmasi Ürünleri Sağlıklımı ?

Bulunduğumuz devrin en yaygın hastalıklarından biriside kanser hastalığıdır. Kimyasal içerikli ve kanserojen madde içeren bir çok ürün ile vücudumuz da kanserojen madde birikimine sebep olmaktadır. İnsan sağlığı her şeyin başında gelir; işte bu yüzden kanserojen etki yapan maddeler farmasi ürünlerin de bulunmamaktadır.

Farmasi ürünleri üretim şartları

Farması kendi kendine yetebilen komplike entegre üretim tesislerinde, sağlık ve hijyen şartlarını en ince ayrıntısına kadar uygulayarak, en iyi ortamlar da ürünlerimizi üretmektedir. Ürünlerimiz; GMP (İyi İmalat Uygulamaları) sertifikası ile HPP teknolojisi (Yüksek Penetrasyon özelliğe sahip üretim teknolojileri) kullanılarak, sağlıklı ve hijyenik bir ortamda ve insan sağlığına zararlı maddeler ile teması olmadan üretilir.

Farmasi kozmetik ürünleri yelpazesi

Önce sağlık diyen Farmasi, bizlere sağlıklı bir şekilde yaşama fırsatı sunmak için; ürün yelpazesine son derece önem vermektedir. Farması; bebek bakımı, makyaj, kişisel bakım, saç bakımı, parfüm, ev gereçleri, mutfak ürünleri ve temizlik ürünleri gibi geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kısaca Farmasi ürünleri ile ailenizin ve sizin kişisel ihtiyaçlarınızı tamamıyla karşılayacak zenginlikte ürün yelpazesine sahiptir. Ürünlerimiz ev temizliğinden, mutfak gereçlerine, kozmetiğe ve gıda takviyelerine kadar geniş ve zengin ürün yelpazesine sahiptir.

Farmasi altın kurallar

Ağır metal içermez! Parapen içermez!  Triklosan içermez!
Formaldehit, Fitalat ,Fosfot, içermez!
Dermatolojik olarak test edilir.
Farmasi tarafından özel olarak geliştirilir.
Hayvansal içeriklerin kullanımı reddeder.
Bütün üretim süreçlerinde GMP (İyi Üretim Uygulamaları) Standartları ile bire bir uyumludur.
Nesli tükenmekte olan bitkiler kullanılmaz.
Genetik yapısı ile oynanmış, GDO’lu bitkiler kullanılmaz.
Hayvan hakları gözetilerek, hayvanlar üzerinde test edilmez.
Silikon mutfak gereçleri BFR, LSR, FDA, TSEK, ISO9001  Sertifikalarına sahiptir.
Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Labaratuvarları tarafından, Mikrofiber bezlerin temizlik etkinliği belgelenmiştir.
Roll-On’ların içeriğinde Alüminyum bulunmaz.
“Doğal ve organik Kozmetikler Ecocert Standartları” yönetmeliğine uygun ECOCERT tarafından onay almış hammeddeleri, Skintrends ürünleri içerir.

Farmasi Ürünleri Nerede Satılır ?

Farmasinin bitkisel ürünlerini %30-40 inidirimli almak için Farmasi Üyelik Formunu doldurmanız yeterlidir.

Farmasi ürünleri hakkında yorumlar için Instagram da Farmasi Katalogu  sayfamızı takip edebilirsiniz.

Farmasi ürünleri fiyatları, farmasi ürünleri fiyat listesi için Farmasi Online Katalog ‘a bakabilirsiniz.

Farmasi Mağzaları

Farmasi Mağzaları / Mağzası açmak için doğru yerdesiniz. Lütfen Ön Başvuru Formunu doldurunuz. En Kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.