Farmasi Üyelik ve Kayıt Sitesi

Farmasi üyelik ile yıllardır düşlediğiniz hayallerinizi, sınırını kendinizin belirlediğiniz, farmasinin zengin primlerinden kazanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Farmasi Sipariş & Kayıt Formu

İletişim Sebebi *

Farmasi üyelik avantajları nelerdir?

1) Farmasi danışmanı kaydınız oluştuktan sonra farmasi ürünlerini %30 ve %40 indirimli fabrika fiyatına almaya hak kazanırsınız.

2) Farmasi danışmanlarına özel 100 ‘e yakın kampanya dan faydalanabilirsiniz. (%80 indirimler)

3) Farmasi danışmanı kaydınızı açın, adresinize ilk ayı bizden olmak üzere ücretsiz KATALOG VE TESTER

NUMUNELERİ gönderelim. Danışmanlarımıza Sabah 8.00 ve  Akşam 20.00 arası Farmasi hakkında teknik destek

verilecektir

4) Farmasi Kampanyalarını sizler için temalar halinde hazırlayarak, anında tarafınıza gönderilecektir.

5) Farmasi danışman kaydınız dan sonra, sizlerde kendi alt ekibinizi kurarak farmasinin sınırsız kazançlar

dünyasına katılabilirsiniz.

Farmasi üyelik şartları

1) Farmasi danışmanı için ilki, giriş aidatı (Sistem destek Bedeli) 4.99 TL olup hemen tahsil edilmeyerek ilk siparişiniz de faturanıza ilave edilir.

2) Ödeme seçenekleri 3 çeşit olup

A) Banka Kredi Kartı

B) Kapıda ödeme yöntemi, 3,49 TL ücret farkı vardır.

C) Havale Yöntemi: Ak Bank gişelerin den üye numaranızla masrafsız ödeyebilirsiniz.

3) Kargo Seçenekleri : 110 TL PUAN ve üstü ürün siparişleriniz de kargo bedavadır. 110 TL Puan altında ise kargo tutarı 9.99 TL olup, Farmasi tarafından belirlenen 1 adet hediye ürün gönderilir.

4) Farmasi üye olabilmeniz için; Tc Kimlik numaranız, ad Soyad, Doğum Tarihi, Cep Numaranız, Açık Adres ve Email Adresiniz gereklidir. Bilgiler sisteme kaydedilince şifreniz cep telefonunuza gönderilecektir. Daha sonra cep telefonunuza Farmasi Üye Sistemine giriş için tanıtıcı mesaj gönderilecektir.

5) Farmasi danışmanı olarak Farmasi üyelik sözleşmesini onaylamış olursunuz.

Farmasi ürünleri

1) Farmasi Ürünlerimizde; insan sağlığına zarar veren kansorejen etki yapan triclosan, parapen, parafin v.b kimyasallar kesinlikle bulunmaz.

2) Farmasi Ürünleri, DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜNCE onaylı, Helal Belge Sertifikalı, TSE, ISO 9001 belgeleri mevcuttur. Ve Avrupa  Birliği Bitkisel İçerikli Ürünler Norma Değerleri açısından ürünlerimizin içerdiği Norm Değerler, 1,5 ila  3 kat arası norm değerleri fazladır.

Farmasi üyelik girişi için farmasi kayıt formunu doldurunuz. Farmasi üyelik girişi yap farmasinin fırsatlarla dolu kampanyaları ayağınıza gelsin! Farmasi üyelik hediyesi için farmasi kampanyalar ve hoş geldin paketlerini sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Farmasi üye ol indirim ve kampanyalar ile dolu farmasi katalogu ndan %30/40 indirimli fabrika fiyatına farmasi ürünlerini almaya hak kazan! Farmasi danışman üye girişi yap süpriz hediyeler sizlerin olsun.