Farmasi Leke Kremi ve Sabunu

Işıltılı, sağlıklı ve nemli bir cilt için Farmasi Yüz Beyazlatıcı Krem ve Sabunu öneriyoruz…

İçermiş olduğu Multivitamin Kompleksi ile cildinizi güneşin yaymış olduğu zararlı ışınların etkilerine karşı koruyarak, güneş ışınlarının zararları ile cildinizde oluşacak olan lekelerin oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

Multivitamin Kompleks bileşimlerini oluşturan en önemli içerikler, Tocopherol Acetate (Vitamin E) ve Niacinamide (Vitamiin B3) maddeleridir.

Niacinamide (Vitamiin B3) ile Cildinizde;

 Anti-Aging Etki

 Nemlendirme

 Gelişmiş Cilt Bariyer Fonksiyonu

 Ciltten Sebum Giderme

 Cilt Beyazlatma

Tocopherol Acetate (Vitamin E) ile Cildinizde;Cildinizi antioksidan özelliği ile serbest bileşenlerden korunmasına karşı kalkan olur. Membranları benzen, karbon tetraklorür, temizleyici çözücüler ve kurşun, cıva gibi ağır metallerden korunmasına yardımcı olur.

Dr. C. Tuna Farmasi Yüz Beyazlatıcı Krem

 

Güzelliğinize Aydınlık ve Işıltı Katın…

Cildinizi Yeniden Işıl Işıl Canlanmasına Hazır mısınız?

Farmasi laboratuvarlarında dermatolojik olarak test edilen Lekeli Ciltler için Yüz Beyazlatıcı Krem içeriğindeki özel aktifler sayesinde cilde anında beyazlık kazandırır. Multivitamin Kompleksi ile cildinizin ana ihtiyaçlarına karşılayarak, cildinize ışıltılı bir görünüm kazandırır. Uzun süreli ve devamlı kullanımında leke görünümünü önlemeye katkı sağlar.

Kullanımı:

İstenilen sonucun alınması için yazları ve güneş ışınlarının yoğun geldiği zamanlar da sadece geceleri , diğer zamanlarda günde iki kez uygulayınız. Etkili çözüm için Yüz Beyazlatıcı Krem den önce Yüz beyazlatıcı sabun Uygulayınız.Önemli Not: Yüz Beyazlatıcı krem Uygulamasında Mutlaka dışarı çıkmadan önce 50+ Bitkisel Güneş Kremi Kullanınız.

Multivitaminli Yüz Beyazlatıcı Krem 75 ml / 1104020

Dr. C. Tuna Yüz Beyazlatıcı Sabun

Yüz Beyazlatıcı sabun ile pürüzsüz, daha beyaz ve lekesiz bir cilde sahip olmaya hazır mısınız? Cildinize ipeksi bir yumuşaklık kazandırır. Cildinizin ölü hücrelerden ve yağ kalıntılarından arınmasını sağlayarak, cilt tonunuzu dengeler. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Multivitaminli Yüz Beyazlatıcı Sabun 100 g /1119029

Farmasi Yüz Beyazlatıcı Krem ve Sabun ( Farmasi leke kremi ve sabunu) nerede satılır ?

Farmasi Ürün Siparişi Formunu doldurun, kapıda ödemeli ve güvenli kargo ile adresinize gönderelim!

Farmasi ürünlerini fabrika fiyatına %30-40 indirimli almak için Farmasi Üyelik Formunu doldurabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir