Dr Cevdet Tuna Ayak Bakım Ürünleri

Dr Cevdet Tuna Ayak Bakım Ürünleri

Dr Cevdet Tuna Ayak Bakım Ürünleri
Ayak bakımınıza düşkünseniz ve her daim bakımlı olmaktan hoşlanıyorsanız o halde Dr Cevdet Tuna ayak bakım ürünleri ile tanışmalısınız! İşte serideki ürünler ve kullanım sıraları;
  1. Adım Deniz Tuzu ile Temizleme
Dr Cevdet Tuna Ayak ve El Bakımı İçin Deniz Tuzu
İçerisinde jojoba yağı ve tatlı badem yağı bulunan hem el hem de ayaklarınızda kullanabileceğiniz bir üründür. Duş sırasında özellikle topuklarınıza ve çatlak olan bölgelere uyguladığınızda cilt üzerindeki ölü derinin atılmasına ve cildin kendini yenileyerek yumuşamasına yardımcı olur. Haftada bir iki defa kullanıma uygundur.
  1. Adım Günlük Nemlendirme
Dr Cevdet Tuna Nemlendirici Ayak Kremi
Ellerimizi, yüzümüzü ve vücudumuzun nemlendirdiğimiz gibi ayaklarımızın da nemlendirilmeye ihtiyacı vardır.. Düzenli olarak nemlendiren ayaklarda çatlak oluşumu ve kuruluk sorunu yaşamayacaktır. Dr Cevdet Tuna nemlendirici ayak kremi çabuk emilen özel formülü sayesinde kolay bir şekilde uygulanır.
  1. Adım Yoğun Nemlendirme
Ayaklarınızda çok yoğun çatlak sorunu yaşıyorsanız ihtiyacınız olan daha yoğun bir nemlendirme olabilir. Dr Cevdet Tuna yoğun nemlendirici ayak bakım kremini nispeten daha kalın bir tabaka halinde uyguladığınızda ve emilmesini beklediğinizde yumuşacık ayaklara sahip olacaksınız! İçerisinde gliserin ve shea yağı özü bulunur. Çatlak topuklar için yoğun bir bakım sağlar.
  1. Adım Kötü Kokuları Son
Gün içinde koşuşturmalı bir işiniz varsa ve ayaklarınız ayakkabı içerisinde uzun süre kalmak zorunda ise ayak kokusu sorunu ortaya çıkabilir.. Ayak kokusu sorununun ortaya çıkmasındaki en büyük sebep bakterilerdir. Dr Cevdet Tuna ayak bakım spreyinin içerisinde koku önleyici çay ağacı yağı özü bulunmaktadır. Çay ağacı yağı özü bakterilerin üremesine engel olduğundan dolayı ayak kokusu sorununa çözüm olacaktır.

-Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın
-Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
-Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız buraya tıklayarak bize ulaşın.
-Farmasi ürünlerini %40 fabrika fiyatına indirimli almak için buraya tıklayarak Farmasi girişimcisi olun  
-Karıyer Yada kazanç elde etmek için buraya göz atmayı unutmayın