Dr Cevdet Tuna Aydınlatıcı Yüz Bakım Serisi

Dr Cevdet Tuna Aydınlatıcı Yüz Bakım Serisi

Dr Cevdet Tuna Aydınlatıcı Yüz Bakım Serisi
Cildinizde oluşan lekelerin görünümünü hafifletmeyi, güneş lekelerinden korunmayı, yeni lekelerin oluşmamasını istiyorsanız o halde Dr Cevdet Tuna aydınlatıcı yüz bakım serisindeki ürünlere şans vermelisiniz!

Dr Cevdet Tuna yüz bakım ürünlerinin içerisinde boya, paraben, silikon, SLS, parfüm türevleri yer almaz! Bu yüzden güvenle kullanabilirsiniz. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olan aydınlatıcı serinin içerisinde sabun ve krem bulunur;

Dr.Cevdet Tuna Yüz Beyazlatıcı Krem(Farmasi Facial Whitening Cream)
Farmasi Yüz Beyazlatıcı Sabun (Farmasi Facial Whitening Soap)

Dr Cevdet Tuna aydınlatıcı sabun sabah akşam kullanıldığında ciltteki lekelerin görünümünü 1-2 ton açarak hafifletir. Cildi kir ve yağdan arındırır. Siyah nokta oluşumunu önler. Cilde ipeksi ve yumuşaklık katarken aynı zamanda leke görünümünü de giderir.
Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere köpürterek cildinizi temizleyiniz.
Ürün Kodu: 1119029

Ardından Dr Cevdet Tuna Magical Beauty Cilt Beyazlatıcı Krem kullanınız. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Cildi ekstra olarak kurutmaz veya yalandırmaz.Beyazlatıcı etkili kremi düzenli olarak uyguladığınızda çillerin, güneş lekelerin rengini açar. Zamanla cildinizin aydınlandığını gözlemleneceksiniz.

Cilt tonunuz daha eşitlenmiş, parlak ve berrak olacaktır.. Elbette bu 2 ürünü kullanmakla yetinmemelisiniz. Kendinizi, cildinizi güneşin zararlı ışınlarından da korumaya da gayret etmelisiniz. Bu yüzden mutlaka güneşe çıkmadan önce güneş koruyucu ürünler kullanmayı ihmal etmeyin.
 
-Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın
-Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
-Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız buraya tıklayarak bize ulaşın.
-Farmasi ürünlerini %40 fabrika fiyatına indirimli almak için buraya tıklayarak Farmasi girişimcisi olun  
-Karıyer Yada kazanç elde etmek için buraya göz atmayı unutmayın