Dr Cevdet Tuna Sıkılaştırıcı Vücut Bakım Serisi

Dr Cevdet Tuna Sıkılaştırıcı Vücut Bakım Serisi

Dr Cevdet Tuna Sıkılaştırıcı Vücut Bakım Serisi
Düzensiz beslenme, Cildin nemsiz kalması, hareketsizlik gibi sonuçların ortaya çıkardığı en büyük sıkıntılardan biri de özellikle kadınlarda meydana gelen selülit çatlak ve sarkma sorunlarıdır.. Bunun önüne geçmek için elbette ilk olarak düzenli beslenmek ve hareket etmek önemlidir. Fakat selüliti önleyici olarak çeşitli jeller, peelingler ve masaj önerilir. Farmasi Dr Cevdet Tuna sıkılaştırıcı vücut bakım serisi ile sizde kısa sürede diri, dinç, sağlıklı, parlak ve gergin bir cilde sahip olabilirsiniz. Özellikle kalça, karın, basen bölgesinde oluşan çatlaklar, selülitler için harika bir seridir. Dr Cevdet Tuna sıkılaştırıcı vücut bakım serisi 3 aşamalı bir bakımdan oluşmaktadır;
1. Adım Farmasi Firming Vücut Peelingi
Farmasi Firming vücut peelingi body scrub olarak geçer. Farmasi Firming body scrub yani sıkılaştırıcı vücut peelingi duş sırasında düzenli olarak kullanıldığında cilt dokusunu düzeltme, nemlendirme sıkılaştırma etkisine sahiptir. Parmaklar ile masaj yaparak uygulandığında cildinizin doğal ışıltısını ortaya çıkartır. Elinizde bulunan ölü derilerin atılmasına yardımcı olur. Masaj ile uygulandığında kan dolaşımını hızlandırır ve selülit çatlak görünümünü giderir. Kafein içeren özel formülü cildinizde kısa sürede dirilik sağlar.

2. Adım Farmasi Firming Sıkılaştırıcı Vücut Jeli
Selülit ve çatlak oluşumunun en büyük düşmanı hareketsizliktir. Dolayısıyla cildinize masaj yaparak kan dolaşımını hızlandırıp selülit ve çatlak görünümünü önleyebilirsiniz. İçeriğinde kafein bulunan Farmasi Firming sıkılaştırıcı vücut jeli temiz cilde masaj yaparak uygulandığında hem cildinizin nem dengesini düzenler hem de sıkılaştırıcı etkisi ile kısa sürede vücudunuzda dirilik ve dinçlik sağlar. Haftada bir iki kez kullanımı uygundur.

3. Adım Farmasi Firming Sıkılaştırıcı Masaj Eldiveni
Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi selülit ve çatlakların en büyük düşmanı masaj yapmaktan geçiyor. Farmasi Firming masaj eldiveni ile özellikle kalça, bacak ve basen bölgenize düzenli şekilde masaj yaptığınızda cildinizin sıklaştığını, dirileştiğini ve selülit görünümünü yavaş yavaş ortadan kaybolduğunu fark edeceksiniz. Doğal kabak liflerinden yapılan masaj eldiveni aynı zamanda bacaklarda bulunan kıl batıklarına da iyi gelmektedir.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.