Farmasi Çay Ağacı Yağı Serisi

Farmasi Çay Ağacı Yağı Serisi

Farmasi Çay Ağacı Yağı Serisi
Farmasi çay ağacı yağı serisi %100 doğal çay ağacı yağı kullanılarak üretilen özel bir seridir. Tüm cilt tiplerine uygun olmasının yanı sıra özellikle karma ve yağlı ciltlerin kullanımına çok daha uygundur. düzenli kullanımda cilt bakım ürünleri dahil olmak üzere cildinize muhteşem bir bakım yapar ve Zamanla tedavi edici özelliği ile cildin sebum dengesini düzenleyerek fazla yağlanmayı kontrol altına alır. Dr Cevdet Tuna çay ağacı yağı serisindeki ürünlerin kullanım şekli ve kullanım sırası ise şu şekildedir;
  1. Adım Makyajını Sil
Dr Cevdet Tuna Çay Ağacı Yağı Temizleme Mendili
Dr Cevdet Tuna çay ağacı yağı özlü Makyaj temizleme mendili ile makyajınızın kaba kalıntılarını cildinizden arındırın. cildi asla tahriş etmez ve başta mat ruj olmak üzere zorlu makyaj ürünlerini bile kolayca çıkartır.
  1. Adım Maskele
Farmasi Dr Cevdet Tuna Çay Ağacı Yağı Kil Maskesi
Kil maskesinin cilt için ne kadar faydalı olduğunu mutlaka duymuşsunuzdur. Şimdi yenilenen formülü ile kil maskesi çay ağacı yağının muhteşem etkisi ile buluştu! 2 ürün bir arada! Cildinizin sebum dengesini düzenleyerek fazla yağlanmayı kontrol altına alır, aynı zamanda gözeneklerinizin temizlenmesine ve küçülmesine de yardımcı olur.
Maske kuruyana dek bekleyin, ardından yuvarlak hareketlerle masaj yaparak maskeyi durulayın. Haftada 1, 2 kez kullanabilirsiniz.
  1. Adım Temizle
Dr Cevdet Tuna Çay Ağacı Yüz Yıkama Jeli
Cildinizdeki fazla yağı, kiri ve makyaj kalıntılarını temizlemek için Dr Cevdet Tuna çay ağacı yağı özlü yüz yıkama jelini tercih edebilirsiniz. Karma, yağlı ve diğer tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Cildi ekstra olarak kurutmaz ve gerginleştirmez.
  1. Adım tonikle
Dr Cevdet Tuna Çay Ağacı Yağı Temizleme Toniği
Cildinizi derinlemesine temizledikten sonra gözeneklerinizin bir sonraki cilt bakımınıza kadar temiz kalmasını istiyorsanız ihtiyacınız olan şey Dr Cevdet Tuna çay ağacı yağı özlü temizleme toniği! Özellikle burun bölgenizde ve gözeneklerin yoğun olduğu bölgelere bir pamuğa döküp bastır çek hareketler ile tampon şekilde uygulayınız. Düzenli kullanımda gözeneklerin izinde küçüldüğünü fark edeceksiniz.
  1.  Adım Nemlendir
Dr Cevdet Tuna Çay Ağacı Yağlı Yüz Kremi
Cilt bakımında son adam olarak cildinizi nemlendirmek ve sebum dengesini sağlamak için Dr Cevdet Tuna çay ağacı yağlı yüz kremini kullanabilirsiniz. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. İçerisinde paraben, boya, parfüm, SLS gibi türevler bulunmaz. Bu yüzden hassas ciltler dahil olmak üzere tüm cilt tipleri kullanabilir. Cildinizin nemlendirirken aynı zamanda fazla yağlanmayı da kontrol altına alarak lekelerin görünümünü de açar.

Farmasi Dr Cevdet Tuna çay ağacı serisindeki diğer ürünlerin kullanımı;

Dr Cevdet Tuna Çay Ağacı Yağı BB Krem
Özellikle karma ve yağlı ciltlerin en büyük sorunu olan gün içinde parlama yağlanma sorunu kontrol altına alan mat dokuya sahiptir. Mükemmel Kapatıcılık etkisi ve çay ağacı yağının mucizevi birleşimi ile birlikte cildinizde kusursuz pudramsı bir bitiş sağlar. Açıktan ortaya ve ortadan koyuya olmak üzere iki farklı tonu vardır. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Hassas ciltlerin kullanımına uygundur.

Farmasi Çay Ağacı Yağı Sos Serum
%100 doğal çay ağacı yağı içeren konsantre formülü sayesinde sivilcelerin, aknelerin, kırmızı bölgelerin ve pütürcüklerin üzerine uygulandığında uygulanan bölgeyi temizleyici rahatlatıcı ve sakinleştirici etkisi vardır. Bölgesel olarak kullanıma uygundur. Tüm cilt tipleri kullanabilir. Düzenli kullanımda sivilcelerin daha çabuk kurumasına ve leke bırakmadan iyileşmesine yardımcı olur.

Farmasi Çay Ağacı Yağı Kremi
Yoğun formülü sayesinde Hem yüz, hem vücut için kullanıma yygundur. %100 doğal çay ağacı yağı kullanılarak üretilmiştir. İçerisinde paraben, boya, parfüm ve SLS bulunmaz, tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.

Farmasi Çay Ağacı Yağı Balmı
Serideki en yoğun formülü ürünlerden biridir. bölgesel olarak kullanıldığında lekelerin görünümünü açar, aktif sivilcelerin daha çabuk sönmesine yardımcı olur ve sivilcelerin şişkinliğini ağrısını azaltarak cildin sakinleşmesini yardımcı olur.

Farmasi Çay Ağacı Yağı Şampuanı
Normal ve yağlı saçlar için geliştirilmiş özel formülü ile saç derisini derinlemesine temizler. Kalıntıları giderir. Kepek oluşumunu önler ve saçın sebum dengesini düzenleyerek fazla yağlanmasını kontrol altına alır.

Farmasi Çay Ağacı Yağı Duş Jeli
Vücutta bulunan minik sivilceler, lekeler ve pütürler üzerinde oldukça etkilidir. Düzenli kullanımda cilt tonunu eşitler, renk eşitsizliklerini düzenleyerek cildin tek bir renk görünmesine ve ışıltılı görünmesine yardımcı olur.

Farmasi Çay Ağacı Yağı Sabunu
Hem vücut, hem yüz, hem de saç için kullanımı uygundur. Özellikle yağlı saç derisi ve yağlı cilt sorunu olanların mutlaka tercih etmesi gereken bir sabundur. Doğal içeriği sayesinde ve mis kokusu ile size harika bir duş deneyimi sunar!

-Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın
-Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
-Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız buraya tıklayarak bize ulaşın.
-Farmasi ürünlerini %40 fabrika fiyatına indirimli almak için buraya tıklayarak Farmasi girişimcisi olun  
-Karıyer Yada kazanç elde etmek için buraya göz atmayı unutmayın