Farmasi Dr Cevdet Tuna Aktif Karbon Serisi

Farmasi Dr Cevdet Tuna Aktif Karbon Serisi

Farmasi Dr Cevdet Tuna Aktif Karbon Serisi
Farmasi cilt bakım ürünlerinde çeşitliliği arttırmaya ve her cilt sorununa yönelik özel ürünler üretmeye devam ediyor! Farmasi’nin en son çıkan cilt bakım serisi ile tanışın! Aktif Karbon!

Cildinizde yepyeni bir görünüm yaratmak için aktif karbon serisini birlikte inceleyelim;

‘’Aktif karbon toprak altında uzun süre kalarak kömürleşmiş ağaç kökleri, yosun ekstreleri, karbon, Hindistan cevizi kabukları, zeytin çekirdekleri gibi doğal kaynakların belli miktarda ısıya maruz bırakılması ile oluşmaktadır.’’

Çok yüksek sıcak koşullarda işlenerek aktive edilmektedir. Aktif karbon özellikle siyah nokta oluşumu ve minik yağ butonlarının oluşumunu azaltmak için harika bir doğal içeriktir. Aktif karbon negatif elektrik yüküne sahiptir. Böylece vücutta bulunan toksin, kirler, beyaz noktalar, yağ butonları gibi pozitif yüklü molekülleri kendine çekerek bir nevi mıknatıs etkisi yaratır. Bu sayede cilt altında kalmış kir, siyah nokta, beyaz nokta gibi istenmeyen oluşumlar aktif karbon sayesinde cilt yüzeyine çıkar.

Bu da cilt altında kalmış kir ve yağları daha kolay şekilde temizlemenize imkan sağlar. Cildinizi temizlerken aynı zamanda onarıcı bir bakım da sağlar. Farmasi Aktif Karbon Serisi cilt yorgunluğunu giderir. Gün içinde şehir kirliliğinin yarattığı kirli tabakayı ve cansız görünümü yüzünüzden silerek yeni ışıl ışıl bir pürüzsüz bir cilt bırakır.

Aktif Karbonun bir diğer özelliği ise cildin sebum dengesini düzenlenmesidir. Ciltte fazla yağ üretimi olan bölgelere özellikle burun çevresinde düzenli bir şekilde Farmasi Dr Cevdet Tuna aktif karbon içeren ürünler uygulandığında yağlanma minimuma inecek ve siyah nokta oluşumu da engellenmiş olacaktır.

Farmasi Dr Cevdet Tuna aktif karbon serisinin piyasaya çıkış amacı ciltte Detoks etkisi yaratmaktır. Yani en derin gözeneklerin içerisindeki hapsolmuş kiri ve yağı dahi temizleyerek, kendine çekerek ciltte Detoks etkisi yaratarak pürüzsüzlük oluşturmasıdır. Farmasi Dr Cevdet Tuna aktif karbon serisindeki ürünlere birlikte göz atalım;

Dr Cevdet Tuna aktif karbon yüz temizleme jeli ile cilt yüzeyinde bulunan kir, yağ ve toksinleri derinlemesine temizleyebilirsiniz.

Dr Cevdet Tuna aktif karbon siyah maskesi ile yüzeysel temizliğin yanı sıra gözeneklerin içine işleyen Kiri ve yağı derinlemesine temizleyebilirsiniz.

Farmasi Dr Cevdet Tuna aktif karbon maske öncesi serum ile gözenekleri yumuşatıp hafifçe büyümesini sağlayarak maske ve temizleme jelinin daha fazla etki etmesini sağlayabilirsiniz.

Dr Cevdet Tuna aktif karbon gözenek sıkılaştırıcı tonik ile gözenek bakımınızı tamamladıktan sonra gözeneklerinize tekrar yağ ve kir donmasını önlemek için gözeneklerini küçültebilirsiniz.

Farmasi Dr Cevdet Tuna aktif karbon serisindeki ürünlerin detaylı incelemeleri ve kullanım önerileri için buraya tıklayabilirsiniz.