Farmasi Dr Cevdet Tuna Aynısefa Yağı Serisi

Farmasi Dr Cevdet Tuna Aynısefa Yağı Serisi

Farmasi Dr Cevdet Tuna Aynısefa Yağı Serisi
Canlılığını kaybetmiş, mat, kuru egzamatik, pul pul dökülen, kırmızılık sorunu olan, leke problemi olan ciltleri yeniden onarılmasını ve cildin sağlıkla parlamasını sağlamaya yönelik özel olarak üretilmiş bir seridir. Dr Cevdet Tuna aynısefa yağı serisinin içerisindeki tüm ürünlerin içeriği temizdir. Alkol, paraben, sülfat, SLS ve parfüm türevleri bulunmaz. Bu yüzden en hassas ciltler dahil olmak üzere tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Aynısefa yağı serisinin içerisindeki ürünlere birlikte göz atalım;
  1.  Adım Temizle
Dr Cevdet Tuna Aynısefa Yağı Yüz Yıkama Jeli
Cildinizi gün içinde oluşan kir ve yağdan arındırarak derinlemesine temizler ve bunu yaparken cildinizi asla kurutmaz. Nem veren özel formülü sayesinde egzamatik ve sedef sorunları yaşayan ciltleri dahi rahatsız etmez.
  1.  Adım tonikle
Dr Cevdet Tuna Aynısefa Yağı Temizleyici Yüz Toniği
Temizlenmiş gözenekleri küçültmek ve bir sonraki adıma hazırlamak için Dr Cevdet Tuna aynısefa yağlı temizleyici yüz toniği deneyebilirsiniz. zamanla cilt tonunu eşitlemeye ve cildin pH dengesini sağlamaya yardımcı olur.
  1.  Adım Nemlendir
Dr Cevdet Tuna Aynısefa Yağı Yüz Kremi
Kuru ciltleri derinlemesine nemlendiren ve hafif formülü ile anında emilen Dr Cevdet Tuna aynısefa yağı yüz kremi ciltte oluşan kızarıklıkların giderilmesini ve zamanla egzama, kuruluk problemlerinin yok edilmesine yardımcı olur. Bir miktar pamuğa döküp özellikle gözeneklerinizin olduğu burun bölgesinde uygulayabilirsiniz.
  1.  Adım maskeler
Dr Cevdet Tuna Aynısefa ve Avokado Yağlı Nem Maskesi

Cildinizi derinlemesine nemlendirmek, onarmak ve sabaha hazırlamak için uykuda nem maskesini deneyebilirsiniz. İçerisinde aynısefa çiçeğinin yağı ve avokadonun değerli yağ özleri bulunmaktadır. Cildinize gece yatmadan önce uygulayın ve sabaha kadar bekletin sabah durulayarak temizleyebilirsiniz.
Dr Cevdet Tuna Aynısefa Yağı Serisindeki Diğer Ürünler;

Dr Cevdet Tuna Aynısefa Yağı Şampuanı
Kuru, kaşınan, saç derisi problemlerine iyi gelen aynısefa yağı özlü şampuanı saçlarınızı nemlendirmek, onarmak ve derinlemesine temizlemek için kullanabilirsiniz.

Dr Cevdet Tuna Aynısefa Yağlı Duş Jeli
Cildinizde, dirseklerinizde ve ayaklarınızda kuruluk problemi yaşıyorsanız Dr Cevdet Tuna aynısefa yağlı duş jeli kullanarak cildinizi derinlemesine temizleyip nemlendirebilirsiniz.

Dr Cevdet Tuna Aynısefa Yağı
Hem yüz hem vücut hem saç için kullanımı uygundur. Yoğun yapısı ile kurulmuş bölgeleri onarır, neme doyurur ve hassasiyetini giderir.

Dr Cevdet Tuna Aynısefa Yağlı Vücut Losyonu
Çabuk emilen özel formülü ile ciltte yağlı his bırakmaz. Cildi derinlemesine nemlendirir ve kuruluk problemini ortadan kaldırır.

Dr Cevdet Tuna Aynısefa Yağı Krem Balsam
Yoğun ve kıvamlı yapısı ile uygulanan bölgeyi derinlemesine nemlendirir. Hassasiyet sorununu ortadan kaldırır ve kaşıntısını kızarıklığına gidererek geriye sağlıklı ışıltılı bir cilt bırakır.

Dr Cevdet Tuna Aynısefa Yağlı El Kremi
Elleri derinlemesine nemlendirirken çabuk emilen özel formülü sayesinde asla kalıntı bırakmaz ve rahatsızlık hissi yaratmaz. Derinlemesine nem verir.

Dr Cevdet Tuna Aynısefa Yağı Sabunu
Hem saç, hem yüz hem de cilt için kullanımı uygundur. Özel formülü sayesinde cildi derinlemesine temizlerken asla kuruluk hissi bırakmaz. Aksine nem vererek cildin sebum dengesini korur.

-Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın
-Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
-Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız buraya tıklayarak bize ulaşın.
-Farmasi ürünlerini %40 fabrika fiyatına indirimli almak için buraya tıklayarak Farmasi girişimcisi olun  
-Karıyer Yada kazanç elde etmek için buraya göz atmayı unutmayın