Farmasi Nutri Plus Gıda Takviyeleri

Farmasi Nutri Plus Gıda Takviyeleri

Farmasi Nutri Plus Gıda Takviyeleri
Farmasi takviye edici gıdalar ile hem vücudumuzun ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlamayı hem de vitamin ve mineral destekleriyle sağlığınızı korumayı hedefliyor. Farmasi Nutri Plus gıda takviyeleri ve multivitaminler patentli, sertifikalı ve onaylı ürünlerdir. Farmasi nutriplus takviye edici gıdaları doktor veya diyetisyen kontrolünde kullanabilirsiniz.

Farmasi Nutriplus Lif İçeren Takviye Edici Gıda
Lifli beslenme düzeni bağırsak ve mide sağlığı açısından oldukça önemlidir. Basur, hazımsızlık gibi birçok problem lif içeren gıdalar tüketilmeDdiği için ortaya çıkar. Lif bağırsak faunasını koruyan ve bağırsakları aktif şekilde çalıştıran önemli bir gıdadır. Gün içerisinde çalışma koşullarından dolayı lif içeren gıdalar tüketemiyorsanız Farmasi nutriplus lif içeren takviye edici gıdadan faydalanabilirsiniz. Bir şase bir bardak su içerisine boşaltıp karıştırıldıktan sonra tüketilir.
Nutriplus lif içeren takviye edici gıda 5 gram 60 Saşe 9700538

Farmasi Nutriplus Multivitamin Likit Kapsül
VücuduNuzun enerjiye ve dolayısıyla sağlıklı bir vitamin mineral desteğine ihtiyacı vardır. Vücudumuzda yeteri kadar vitamin ve mineral bulunmadığında, sınıra yaklaştığında mutlaka yorgunluk, bitkinlik, halsizlik uyku sorunu, depresif hareketler ve birçok kas ağrısına neden olur. Bunu önlemek için Farmasi nutriplus multivitaminden faydalanabilirsiniz. Farmasi multivitamin likit kapsül şeklindedir. İçerisinde vitamin, mineral, magnezyum, demir, çinko E vitamini, bakır, folik asit ,iyot Selenyum gibi birbirinden faydalı mineralleri bulundurur. Takviye edici gıda olarak günde 1 kapsül kullanılması önerilir. Doktor veya diyetisyenin tarif ettiği şekilde kullanınız.
Nutriplus Multivitamin 30 kapsül 9700549

Farmasi Nutriplus Reishi Mantarı Ekstresi
Reishi mantarı bağışıklık sistemini güçlendirir, sık sık hasta olmanızı önler ve yakalandığınız hastalıkta antikorlar savaşarak hastalığı daha çabuk atlatmanıza da yardımcı olur. Takviye edici gıda olarak günde 3 kere 1’er kapsül kullanılması önerilir. Doktor veya diyetisyeninizin tarif ettiği şekilde kullanınız.
Nutri Plus reishi mantarı ekstresi 60 kapsül 9700546

Farmasi Nutriplus Zencefil Ekstresi
Aktif şekilde kan dolaşımı hızlandırır, bağırsak ve mide sağlığına faydası vardır, mide bulantısını önler tokluk hissi yaratarak fazla yemenin önüne geçer. takviye edici gıda olarak günde 3 kere 1’er kapsül kullanılması önerilir. Doktorunuzun belirttiği şekilde kullanınız. Bitkisel orijini vejetaryen kapsüle sahiptir.
Nutriplus zencefil ekstresi 10 kapsül 9700554

Farmasi Nutriplus Omega 3 Balık Yağı
Hafızanın kuvvetlenmesi, beyin fonksiyonlarının tam anlamıyla çalışabilmesi ve halsizliğin yorgunluğun giderilerek enerjinizin yerine gelmesi için Omega 3 balık yağı oldukça önemli bir vitamindir. Farmasi nutriplus Omega 3 balık yağı oksidasyonu önleyen patentli teknolojiliye sahiptir.
Nutriplus Omega 3 balık yağı 60 kapsül 9700548

Farmasi Nutriplus D Vitamini
Kalsiyumun fosforun normal emiliminin daha hızlı olmasına katkıda bulunur. Kalp fonksiyonlarının korunmasına, diş ve diş eti hassasiyetlerinin giderilmesine, kemik gelişimine ve güçlenmesine katkıda bulunur. Takviye edici gıda olarak günde 1 kapsül kullanılması önerilir. Doktor veya diyetisyenin tarif ettiği şekilde kullanınız.
Nutri Plus D3 vitamini 60 kapsül 9700547

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.