Farmasi Nutri Plus Vitaminler ve Reishi Mantarı Ekstresi

Farmasi Nutri Plus Vitaminler ve Reishi Mantarı Ekstresi

Farmasi Nutri Plus Vitaminler ve Reishi Mantarı Ekstresi
Farmasi nutriplus Omega 3, D vitamini, Reishi mantarı ekstresi ile vücudunuzun direnç kazanmasına, bağışıklık sisteminizin gelişmesine ve vücudunuzun günlük fonksiyonlarını yerine getirmesine yardımcı oluyor! Farmasi Nutri Plus serisi oksidasyonu önleyen özel formülasyonu sayesinde Licaps onaylıdır.

Farmasi Omega 3 Balık Yağı
Omega 3 ve balık yağı özellikle beyin fonksiyonlarının gelişmesinde, beynin aktif şekilde çalışmasında ve vücudun enerji bulunmasında oldukça etkilidir. Özellikle çalışıyorsanız, gün içinde aktif şekilde enerji sarf ediyorsanız, veya öğrencilik hayatınız boyunca aktif şekilde sınavlar hazırlanıyorsanız omega-3 takviyenizin iyi yapılması gerekmektedir. Eksik Omega 3 takviyesi sonucunda hafızada zayıflık, depresif belirtiler, uykusuzluk gibi sorunlar görülebilir. Farmasi nutriplus Omega 3 balık yağı oksidasyonu önleyen özel formülü sayesinde Licaps onaylıdır.

Farmasi Nutri Plus D Vitamini
Kemiklerin gelişimi, sağlığı, dişlerin sağlığı, gözlerin görme fonksiyonlarının korunması gibi birçok önemli organın korunmasında büyük rol oynayan D vitamini eksikliğinde ise birçok sorunu beraberinde getirir.. Özellikle kemik gelişimini tamamlayamamış çocuklar, yeterince D vitamini alamamış kişilerde hem kemiklerde erime hem de diş kaybı ortaya çıkabilir. Özellikle dişleriniz çok çabuk çürüyorsa, dişlerinizi kaybediyorsanız D vitamini eksikliğinden olabilir. Mutlaka kan değerlerinize baktırmalısınız. Ayrıca solgun bir cilt, saç dökülmesi, D vitamini eksikliğinin belirtilerindendir. Farmasi nutriplus D vitamini doktor kontrolünde kullanıldığında kısa sürede D vitamini ihtiyacınızı karşılar ve D vitamini seviyenizi sınıra getirir.

Çok sık hasta oluyorsanız veya yakalandığınız hastalıklardan uzun süre kurtulamıyorsanız o halde bağışıklık sisteminiz zayıf demektir. Bağışıklık sistemini güçlendirmek için Farmasi nutriplus reishi mantarı ekstresinden faydalanabilirsiniz. Reishi mantarı ekstresi aynı zamanda sindirim sisteminin sağlığı için de oldukça önemlidir. Bağırsak faunasını koruya,  mide asidini düzenleyen, reishi mantarı düzenli olarak kullanıldığında vücuda enerji verir, sinir sistemi üzerinde olumlu etkileri bulunan reishi mantarı ayrıca uykusuzluk, gerginlik ve unutkanlık gibi problemleri de ortadan kaldıracaktır.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.