Farmasi Nutriplus Nutribar Yüksek Lif İçeren Atıştırmalıklar

Farmasi Nutriplus Nutribar Yüksek Lif İçeren Atıştırmalıklar

Farmasi Nutriplus Nutribar Yüksek Lif İçeren Atıştırmalıklar
Canınız atıştırmalık çektiğinde daima sağlıksız, cips çikolata gibi abur cuburlara başvurmaktansa hem sağlıklı hem de lezzetli ara öğünler yemek en ideali! Farmasi nutri barlar yüksek lif içeren atıştırmalıklar olarak daima yanınızda! Sağlıklı atıştırarak kilo almadan aynı zamanda gün içinde ihtiyaç duyduğumuz enerjiyi sağlayacak olan nuti barların iki farklı çeşidi bulunuyor.

Farmasİ Nutriplus Enerji Nutribar
Farmasi nutriplus enerji bar yer fıstığı içeren lezzetli bir atıştırmalıktır. Enerji nutribar kuruyemiş içerdiği için gün içinde ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi ve tokluk hissini size verir. İçerisinde hurma Hindistan cevizi, yer fıstığı, kakao kitlesi, fındık, keçiboynuzu, badem gibi oldukça faydalı yemişler bulunur. Protein, lif, nişasta, kalsiyum, bakır, demir magnezyum, manganez, fosfor potasyum Selenyum, sodyum ve çinko bileşenleri bakımından zengindir.

Ayrıca B grubu C E ve K vitaminleri ile besleyici özellikte olan nutriplus enerji nutribar mutlaka çantanızda bulundurmanız gereken atıştırmalıklardandır. Öğünlerde kan şekerinizi dengelenmesi enerjinizin yerine gelmesi için Farmasi nutri barlardan faydalanabilirsiniz. Açlık hissettiğiniz anda tokluk hissi verir. Aşırı yeme isteğinizi kontrol altına alır. Gün içinde vücudun direncini arttırır. Ayrıca % 14 oranında lif içerdiği için bağırsak ve mide faunasının sağlığı açısından da oldukça önemlidir. Kabız olmanıza engel olur, bağırsaklarımızın sağlığını korur.

Farmasi nutriplus enerji nutribar 30 gram 9700697

Farmasi Nutriplus Chia Nutribar
Chia tohumunun ne kadar faydalı ve vücut için gerekli bir besin olduğunu mutlaka duymuşsunuzdur. Meksika ve Guatemala’da yetişen chia tohumu yerliler arasında koşu gıdası olarak bilinir. Kendi ağırlığının 12 katına kadar su çekebilir ve jel yapısını oluşturur. Böylece mideye tokluk hissi verir. Lif vitamin mineral ve Omega 3 bakımından zengindir. Yüksek oranda antioksidan içerir. Farmasi nutribar çilek aromalı meyve barı hem lezzetli hem de yüksek oranda lif içeren atıştırmalıktır.

Lif özellikle bağırsak ve mide sağlığımızın korunması açısından çok önemlidir. Basur sorunu yaşıyorsanız ve gün içinde katı gıdalar yemekten çekiyorsanız yüksek oranda lif içeren Nutri barları tüketerek basur sorunuzun önüne geçebilirsiniz. Ayrıca chia nutribar tokluk hissi verdiğinden dolayı gerek diyet yaparken gerekse zararlı atıştırmalıklar yemekten kendinizi alıkoymak istiyorken elinizin gideceği ilk atıştırmalık olacaktır.

Farmasi nutriplus Chia nutribar 30 gram 9700577

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.