Farmasi Pearl Serisi

Farmasi Pearl Serisi

Farmasi Pearl Serisi
Farmasi ürün segmentinde çeşitliliği arttırmaya devam ediyor! Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir marka olan Farmasi %100 yerli sermayeyle yoluna devam eden, doğa dostu yaklaşımıyla beğenileri toplayan bir markadır. Farmasi’de ürün çeşitliliği oldukça fazladır. Cilt bakım ürünlerinden bebek bakım ürünlerine, renkli kozmetik ürünlerinden ev temizliğine, ofis temizliğine, araba temizliğine varana kadar birçok ürünü bir arada bulmanız mümkündür. Farmasi Pearl serisi harika bir duş deneyimi yaşamanız için sizlere sunuluyor!

Pearl serisinin içinde frenk üzümü çiçeği, pembe greyfurt ile birleşen harika notalar bulunur. Bu muhteşem kokulu duş setinin içerisinde ;

Pearl duş jeli
Pearl vücut losyonu
Pearl vücut spreyi
Pearl el kremi bulunuyor.

Sizde duş deneyiminizi harika bir deneyime çevirmek istiyorsanız ve en önemlisi mis gibi kokuları tüm gün üzerinizde taşımak istiyorsanız takım halinde bu seti kullanarak bahar ve yaz aylarında tazeliği yakalayabilirsiniz.
Siyah frenk üzümü çiçeği ve pembe greyfurtun belirgin ışıltısı taze kavun ve kayısı çiçeği, dip notalarda ise sandal ağacı ve beyaz misk gibi temel notalardan oluşan mükemmel koku ve tazelik sunar.
Pearl duş jeli vücudunuzu kurutmayan özel formülüyle köpürmeye ve vücudumuzu temizlemeye arındırmaya yardımcı olur. Aynı zamanda kalıcı kokusu ile saatler boyu cildinizde tazeliği hissedersiniz.

Pearl vücut losyonu vücudumuzun kuru olan bölgelerini yoğun şekilde nemlendirirken çabuk emilen formülü ile yaz aylarında kullanım için oldukça idealdir.

Pearl vücut spreyi hafif ve kalıcıdır. Pearl serisindeki kokuyu beğendiyseniz bu kokuyu devam ettirmeniz için gün içinde vücut spreyini kullanabilirsiniz.

Pearl el kreminin ellerde anda emilen özel formülüyle işlerinize devam edebilir ve ellerinizin bakımını kısa sürede sağlayabilirsiniz.

Farmasi ürünlerini farmasikatalogu.com sayfası üzerinden satın alabilirsiniz. Ayrıca sayfada bulunan üyelik ve kayıt formu doldurarak Farmasi’ye ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.