Farmasi 2019 Ocak Kataloğu

Farmasi 2019 Ocak Kataloğu

Farmasi 2019 Ocak Kataloğu

Yeni yılın gelmesiyle birlikte Farmasi’de birbirinden farklı yeni ürünler de kategorilere eklenmeye başladı. Farmasi 2019 Ocak kataloğunda sizleri hangi yeni ürünler bekliyor? Merak ediyorsanız okumaya devam edin.

 

Farmasi 2019 Ocak kataloğunda farmasinin en sevilen maskarası indirimde. Farmasi Zen maskara bütün kirpik tiplerine hitabeden, kirpikleri dipten uca yoğunlaştırıp, gürleştirirken aynı zamanda tek tek ayıran bir maskaradır. Bu yıl senin yılın. Farmasi Zen maskarayı 2019 Ocak kataloğunda indirimli şekilde satın alabilirsiniz. Zen maskara ile dolgun kirpik etkisi. Uzun siyah ve dolgun kirpiklerle 3 etki 1 arada. Taraklı fırçası ile kirpiklerinizi belirgin bir şekilde uzatır, kirpiklerinize hacim verir. Siz de bakışlarınızla etkilemek istiyorsanız yenilenen ambalajı ile Farmasi Zen maskarayı %50 indirim ile Ocak kataloğundan satın alabilirsiniz.

 

Farmasinin en sevilen parfümlerinden biri haline gelen, yeni parfümlerinden biri olan Omnia’da %60’a varan indirimlerle Ocak kataloğunda sizleri bekliyor. Fark edilmek isteyen kadının kokusu olan Omnia kokusu ile büyüler. Kalıcı ve uzun süre kokusunu duyabileceğiniz farklı notalara sahip bir parfümdür. Üst nota çiçeksi, kalp notası menekşe, süsen kökü ve beyaz çiçekler, dipnota sandal ağacı, amber ve beyaz misk. Eğer sizde arkanızda kalıcı bir iz bırakmak ve kokunuzla fark edilmek istiyorsanız Farmasi Omnia kadın parfümünü %60 indirim ile Farmasi Ocak 2019 kataloğunda değerlendirebilirsiniz. Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde sayfamızdan satın alabilir, ayrıca online broşürleri indirimleri ve katalogları sayfamız üzerinden detaylı bir şekilde inceleyerek sepetinize ekleyebilirsiniz.