Farmasi Kozmetik Aralık kataloğu

Farmasi Kozmetik Aralık kataloğu

Farmasi Kozmetik Aralık kataloğu
Farmasi Kozmetik Aralık Kataloğu yayınlandı! Gelin Farmasi aralık kataloğunda indirimli olan avantajlı ürünlere birlikte göz atalım;

Farmasi Aralık kataloğunda Ocak ayına yani yeni yıla yatırım yapmak için sizin muhteşem fırsatlar bekliyor! Özellikle sevdiklerinize hediye etmek için Farmasi’nin tüm parfümlerinde büyük indirimler var! Farmasinin en ünlü ve tercih edilen kadın parfümlerinden biri olan Sandal, çekiciliğinin açığa çıkmış hali! Çiçeksi ve meyveli bir kokuya sahip olan Sandal kokusu birçok kadının hoşuna gidebilecek klasik ama şık bir koku. Eğer daha taze neşeli bir parfüm arayışındaysanız O halde Farmasi Sensational parfümü tercih edebilirsiniz. Vücut losyonu ve koltuk altı roll on’u ile birlikte bu ay Farmasi Aralık kataloğunda oldukça indirimde olan bu seti sevdikleriniz için de satın alabilirsiniz. Eğer yaşı daha genç bir kadına Farmasi parfümü satın almak istiyorsanız o halde size önerimiz Farmasi Reina parfüm.

Farmasi Aralık Kataloğu için tıklayınız.

Gece kokuları arasında en sevilen parfümlerin başında gelen Farmasi Reina parfüm çiçeksi ve oryantal bir kokuya sahiptir. Üst notalarda armut ve pembe biber kalp notasında Gardenya kahve Yasemin ve portakal çiçeğinin eşsiz buluşması ile oldukça yeni bir koku rengi olup dip notalarda vanilya paçuli eşliğinde sıradışı ve gecenin parlayan yıldızı olmak isteyen kadınlara özel bir parfümdür.

Elbette erkekleri de unutmadık !Erkeklere özel muhteşem kokular da bu ay Farmasi’de indirimde! Farmasi’nin en ünlü ve sevilen erkek okullarından biri olan Nar her anın tadını çıkartan erkeklere özel! Odunsu ve oryantal bir kokuya sahip olan nar parfümün içerisinde limon, nektarin, anasını lezzetli ve taze açılışı, kalp notasında Yasemin çay ağacı pamuk şekerini hiç kaybolmayan çocuksu enerjisi dip notalarında ise Misk, Paçuli ve sedir ağacı bulunuyor. Nar yaratıcı ve enerji dolu erkeğin vazgeçilmez parfümü olacak. Farmasi ürünlerini Online olarak güvenle satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.