Farmasi Kozmetik Haziran Kataloğu

Farmasi Kozmetik Haziran Kataloğu

Farmasi Kozmetik Haziran Kataloğu
Farmasi Kozmetik Haziran Kataloğu yayınlandı! Bu ay Farmasi’de hangi ürünler öne çıkıyor? Hangi indirimli ürünleri tercih etmelisiniz? Hangi avantajlı paketler size göre? Gelin birlikte inceleyelim;

Farmasi’nin Matte Liquid Lipstick mat rujları anında sabitlenen mat etkili formülü ile çok seviliyor! Seriye eklenen yeni renkler, renk skalasının genişlemesi kendinize göre mutlaka bir renk bulabileceğiniz anlamına geliyor. Farmasi mat rujlar sürüldükten saniyeler sonra sabitlenen, yoğun pigmentler ve yüksek kapıcılık etkisiyle formüle edilmiştir. Dudaklarınızda uzun süre matlığın keyfini yaşayın!

Farmasi mat rujlar Farmasi Haziran Katalgounda neredeyse yarı fiyatına düşüyor, mutlaka beğendiğiniz tonları denemelisiniz! Bu fırsatı kaçırmayın! Eğer mat rujlardan hoşlanmıyorsanız ve dudaklarınızın kurmasından endişe ediyorsanız o zaman True Color ruj serisine göz atabilirsiniz. Bu seri yumuşak dokusuyla dudaklarda nemli bir his bırakırken yoğun renk pigmentleri ile canlı, çarpıcı ve pürüzsüz bir görünüm sunuyor.

Dudaklarınızda yumuşaklık ve yoğun renkler istiyorsanız Farmasi True Color ruj serisine Farmasi Haziran Katalogunda indirimli fiyatlara sahip olabilirsiniz! Daha da parlak ,ıslak ve glossy bir görünüm istiyorsanız o halde bakmanız gereken seri Farmasi Glamoure Shine ruj serisi. Bu serideki rujlar dudaklara zarif bir ışıltı katarakt metalik bir görünüm yaratıyor. E vitamini özel formülü ile dudaklarınızı besliyor. Serinin tamamlayıcısı olarak Farmasi dudak kalemlerini tercih edebilirsiniz. Hemen hemen her ruj rengine uygun Farmasi dudak kalemlerini keşfetmek için bu ay tam sırası! Çünkü neredeyse yarı fiyatına düşüyorlar!
Farmasi Haziran Kataloğu için tıklayınız.

Farmasi ürünlerini Online olarak Farmasi kataloğu.com adresinden satın alabilirsiniz. Üye olmak ve Siparişlerinizi daha uygun fiyatlara satın almak için ise buraya tıklayabilirsiniz.