Farmasi Kozmetik Şubat Kataloğu

Farmasi Kozmetik Şubat Kataloğu

Farmasi Kozmetik Şubat Kataloğu
Farmasi Kozmetik Şubat Kataloğu yayınlandı! Bu ay Farmasi Şubat kataloğunda bulunan en gözde kozmetik ürünlerine, indirimli ürünlerine ve sizin için özel olarak oluşturulmuş kampanyalı ürünlere birlikte göz atalım;

Farmasi Kozmetik durmak bilmez ilerleyişini ten ürünlerinde de devam ettiriyor. Farmasi’nin yeni gözdesi Farmasi Vex Pro Camera Ready Fondöten bu ay indirimde olan ürünlerden. Ayrıca aynı ürünün Farmasi Vex Pro Camera Ready Primer yani makyaj bazı da birbirini bütünleyen ürünlerden. Yeni piyasaya sürülen bu ikili ürünü avantajlı bir şekilde satın almak için mutlaka Farmasi Şubat Kataloğunu değerlendirmelisiniz.

Farmasi ürünlerini Buradan online olarak satın alabilirsiniz. Vex Pro  fondöten cildi bir bütün olarak örterek cilde gelen ışığın yansıma veya gölge yapmasını engeller. Özellikle gelin makyajları, özel gün makyajlarında çekim için kullanılacak bir fondöten arayışınız varsa Farmasi Vex Pro Camera Ready fondöten ve Vex Pro Camera Ready Primer makyaj bazını bu ay denemelisiniz.

Farmasi Şubat kataloğunda öne çıkan bir başka ürün ise Farmasi Deep Black maskara. Farmasi maskaraları birbirinden farklı yapıları ve fırçaları ile çeşitlilik sağlıyor. Provitamin B5 sayesinde kirpikleri besleyen ve bakım yaparak sağlıklı görünmesini sağlayan Deep Black maskara kirpiklerinizi aşağıdan yukarı sararak kıvırır ve hacimli hale getirir. Aynı zamanda kirpiklerinizi tek tek ayırarak uzun ve bakımlı gösterir. Bu ay denemeniz gereken ürünlerin başında Deep Black maskara yer alıyor.

Farmasi Şubat kataloğu online olarak incelemek ve indirimli ürünleri satın almak için Buraya tıklayabilirsiniz.