Dr Cevdet Tuna Aloe Maske

Dr Cevdet Tuna Aloe Maske

Dr Cevdet Tuna Aloe Maske
Farmasi’nin yeni serisi olan Aloe jel tüm cilt tiplerine hitap eden doğal içeriklerden oluşmuş ve cildin yenilenmesini onarılmasını vadeden bir seridir. Bu serinin ilk ürünü Dr Cevdet Tuna Aloe maskedir. Bu maske içerisinde ½62 oranında Aloe Vera suyu bulunur ve cildinize doğal bir dokunuş sağlar.

Dr Cevdet Tuna Aloe maske tüm cilt tiplerine uygundur. Hem yağlı, hem karma, hem de kuru ciltler rahatlıkla kullanabilirler. Cildi nemlendiren, yatıştıran bir yüz maskesidir.

Uluslararası Aloe bilim Konseyi tarafından sertifikalı ve ecocert onaylı aloe vera maskesidir. Zeytinyağı ile zenginleştirilmiş formülü cildi nemlendirirken sağlıkla parlamasını sağlar. Aloe vera maskenin etkisi anlık değildir gün boyunca cildinizde nemliliği kalacaktır.
 
Nasıl Uygulanır?
 
Temiz bir yüze ve boyun, dekolte bölgesine masaj yaparak uygulayabilirsiniz. 10 15 dakika bekledikten sonra ılık su ile nazikçe cildinizi durulayıp maskeyi arındırabilirsiniz. Cildinizin ihtiyaç duyduğu nem takviyesine göre haftada 1 veya 2 kere kullanabilirsiniz.
Özellikle duştan çıktıktan sonra suyun buharı ile açılmış olan gözenekleriniz için harikadır. Duştan çıkar çıkmaz Dr Cevdet Tuna Aloe Mask uygulayarak cildinizi neme doyurabilirsiniz. Böylece yapacağınız makyajlarda cildiniz pul pul, kuru bir görüntüye sahip olmadan sağlıkla parlayacaktır. Ayrıca yer yer kuruluk, egzama gibi sorunlar yaşıyorsanız Farmasi  Dr Cevdet Tuna Aloe maske kullanarak kısa sürede cildinize ihtiyaç duyduğu nemi sağlayabilirsiniz.