Dr Cevdet Tuna Nemlendirici Ayak Kremi

Dr Cevdet Tuna Nemlendirici Ayak Kremi

Dr Cevdet Tuna Nemlendirici Ayak Kremi
Ayaklarınızın kuruluğundan ve sürekli çatlamasından şikayet ediyorsanız ayaklarınıza yeteri kadar iyi bakamıyor ve gereken nemi sağlayamıyorsunuz demektir.. Dr Cevdet Tuna nemlendirici ayak bakım kremi jojoba ve tatlı badem yağı içerir. Her 2 içerikte ayak bakımında etkili ve cilde bolca nem sağlayan içeriklerdendir..

Jojoba yağı ayaklarınıza masaj etkisi yaratarak günün yorgunluğunu alırken sizi dinlendirir. Ayaklarınızı ferahlatır. Tatlı badem yağı ise ayaklarınıza derinlemesine bir nem sağlayarak çatlak oluşumunu minimuma indirir. Ayaklarınızın kuru, bakımsız görünümünü giderir..

Dr Cevdet Tuna ürünlerinin hiçbirisinin içerisinde alkol, paraben, sülfat, SLS ve silikon türevleri bulunmaz! Bu yüzden ayaklarınız için güvenle kullanabilirsiniz. Çabuk emilen formülü sayesinde saatlerce kremin emilmesini beklemek zorunda kalmazsınız. Ayaklarınızı uyguladığınız krem birkaç dakika içinde emilir. Böylece gün içinde İstediğiniz yere istediğiniz zaman, beklemeden gidebilirsiniz. Yağlı ve rahatsız edici his yaratmaz..

Dr Cevdet Tuna jojoba ve tatlı badem yağlı nemlendiriciyi her gün ve özellikle duştan sonra uygulayabilirsiniz. Zamanla topuk ve ayak çatlaklarına veda ettiğinizi göreceksiniz!

Dr Cevdet Tuna nemlendirici ayak kremi 1106001 100 ml

-Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın
-Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
-Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız buraya tıklayarak bize ulaşın.
-Farmasi ürünlerini %40 fabrika fiyatına indirimli almak için buraya tıklayarak Farmasi girişimcisi olun  
-Karıyer Yada kazanç elde etmek için buraya göz atmayı unutmayın