Farmasi All in One CC Krem

Farmasi All in One CC Krem

Farmasi All in One CC Krem
Farmasi’nin en meşhur ten ürünlerinden  biri olan CC krem bugün incelememiz altında olacak!

Farmasi CC krem içerdiği Multi mineral kompleks, macademia özü, B3 vitamini, yulaf özlü, İpek proteini, kolajen, Argan yağı ve C vitamini ile cildinize aynı anda bakım yaparken renk tonlarını düzenleyerek renk eşitsizlikleri ne giderir. Color corrector yani renk düzenleyici krem anlamına gelen CC kremin 2 tonu bulunmaktadır.

Light to medium ve medium to Dark olarak cildinize uygun tonu seçebilirsiniz. Özellikle cildinizde kızarıklık yorgun görünüm, renk eşitsizlikleri gibi problemler var ise aradığınız ten ürünü CC kremdir. Fondötene göre daha hafif bir formülü vardır. Farmasi CC krem cilt rengini eşitleyerek sağlıklı bir parlaklık verir fondöten kadar ağır olmadığı için gözeneklerinizi tıkamaz. Böylece sivilce ve akne oluşumuna da neden olmaz. Günlük kullanıma uygun var ile yok arası bir ten ürün arıyorsanız CC krem tam sizlik!

Farmasi CC krem ciltte ağır bir tabaka oluşturmaz. Fazla bir görüntü yaratmaz. Gün içinde kendinizi teninize bir makyaj ürünü uygulamış gibi hissetmezsiniz. Terlemeye karşı etkilidir. Ayrıca İçerisinde güneş koruma faktörü bulunduğundan cildinizi güneşin zararlı etkilerine karşı da korur. Farmasi CC krem cildinde fazla olmayanların cildine fondöten gibi kalın bir ürünü ile örtmek istemeyenlerin ve cildinde aydınlık parlak sağlıklı bir bitiş isteyenlerin favorisi. Siz de Farmasi CC kremi mutlaka denemelisiniz.

Farmasi CC kremi satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

01 Açıktan Ortaya kodu: 1104060
02 Ortadan Koyuya kodu: 1104061