Farmasi Argan Yağı Sabunu

Farmasi Argan Yağı Sabunu

Farmasi Argan Yağı Sabunu

Argan yağının mucizevi etkilerini artık hepimiz biliyoruz. Farmasi argan yağlı sabun hem saç hem vücut hem de yüz için kullanıma uygundur. Mis gibi kokusunun yanı sıra cildi nemlendirerek kurumasını önler.. Cildin sebum dengesini düzenler.

Cildin ekstra yağlanmasını ve kurumasını önlerken aynı zamanda cilt tonunu eşitler ve cilde canlı bir görünüm katar. Cildinizin ışıl ışıl parlamasını ve tüm gün mis gibi kokmasını istiyorsanız banyonuzdan Farmasi Argan yağı sabunu eksik etmeyin..

Argan yağının muhteşem kokusu sıradışı bir bakım ile birleştiğinde muhteşem bir duş deneyimi sizi bekliyor olacak! Farmasi Argan yağı sabun duş sırasında çok kolay köpürür ve cildinizi nazikçe temizler. Özellikle kuru cilt sorunu yaşıyorsanız, kuruluktan cildiniz kaşınıyorsa Farmasi argan yağlı sabunun kullanarak bu kuruluklardan kurtulabilirsiniz. Piyasadaki sabunların çoğu cildi kurutur fakat Farmasi argan yağlı sabun cildi nemlendirirken aynı zamanda derinlemesine bir temizlik hissini de yaşatır. Sabunlara karşı önyargınız var ise bunu Farmasi doğal cilt sabunlarını deneyimleyerek aşabilirsiniz.

Farmasi Argan Yağlı Sabun 1119033 100 gr