Farmasi Aynısefa Sabunu

Farmasi Aynısefa Sabunu

Farmasi Aynısefa Sabunu

Farmasi’nin aynısefa serisi içerisinde yer alan Calendula yani aynısefa sabunu özellikle kuru, hassas egzamatik, alerjik ciltlerin gözdesi olacak! Calendula yani aynısafa çiçeği , cildi nemlendirmede çok başarılıdır. Cildi neme doyurarak kırışıklık oluşumunu engellerken aynı zamanda cilt rengini de eşitler. Cilt tonunu düzenler ve lekelerin görünümünü açarak daha pürüzsüz bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur.

Yüksek nemlendirici özellikteki aynısefa sabunu sabah akşam kullanıldığında cildi kurutmadan derinlemesine temizler. Hassas ciltler için çok uygundur. Egzama, sedef gibi sorunlar yaşıyorsanız veya kuru saç derisi probleminden şikayetçiyseniz tereddüt etmeden Farmasi aynısefa sabununu hem cilt hem saç bakımınızda kullanabilirsiniz.

Tahriş olan bölgeleri kurutmadan onararak temizler. Güneş ışınlarına karşı koruyucu bir etkiye sahiptir, sivilce oluşumunu engeller. Antiseptik özelliği sayesinde cildinizde bakteri oluşumunu engeller. Pişik, isilik, deri döküntüsü gibi cilt problemlerine karşı da güvenle Farmasi aynısefa sabunu kullanabilirsiniz. Vücut çatlaklarını gidermek ve zamanla lekelerin görünümünün rengini açmak istiyorsanız vücut bakımınız için de duş sırasında Farmasi aynısefa sabununu kullanabilirsiniz.

Ürün Kodu 1119030