Farmasi Bebek Kolonyası

Farmasi Bebek Kolonyası

Farmasi Bebek Kolonyası
Bebeklerin hafif tatlı kokusunu bastırmayan, yumuşacık bir koku hayal edin! Farmasi bebek kolonyasından bahsediyoruz! Dilerseniz kendiniz için, dilerseniz bebeklerinizin kıyafetlerine sıkmak için tercih edebileceğiniz Farmasi Bebek kolonyası sprey formdadır ve hoş, yumuşak bir korkuya sahiptir! İçerisinde alkol, paraben, SLS türevleri bulunmaz! Bu yüzden güvenle kullanabilirsiniz.

Bebeğinizin teninde herhangi bir hassasiyete neden olmaz, temiz içeriği ile bebeklerde kullanıma uygundur. Bu harika yumuşak kokudan siz de faydalanabilirsiniz elbette! Farmasi ürünlerinin içerisinde paraben, parfüm sls, alkol, ftalat, silikon türevleri bulunmaz! Ayrıca Farmasi hayvanlar üzerinde deney yapmayan, doğa dostu bir markadır! Sizde %100 Türk markası olan Farmasi’ye bir şans verin! Hem kişisel bakım ürünlerinde hem de bebek bakım ürünlerinde Farmasi’yi tercih ederek içiniz rahat bir şekilde ürünleri kullanabilirsiniz.

Mis gibi temiz kokusu gün boyu teninizde kalır, dilerseniz kendi kıyafetlerinize de sıkabilirsiniz. Dilerseniz bebeğinizin kıyafetlerinde de bu yumuşak kokuyu kullanabilirsiniz. 115 ml gramaja sahip, sprey formdaki ambalajı ile çantaya atmalık pratik bir boyu vardır. Farmasi ürünlerini farmasikatalogu.com sayfası üzerinden satın alabilirsiniz. Ayrıca sayfada bulunan üyelik kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye ücretsiz üye olabilirsiniz. Farmasi’ye üye olduktan sonra Farmasi danışmanı ünvanını alırsınız. Farmasi danışmanı olarak ürünleri katalog fiyatı üzerinden daha indirimli fiyatlara satın alabilirsiniz. Ayrıca Farmasi danışmanlarına sunulan özel avantajlı fırsatlardan faydalanabilirsiniz!

 Farmasi Bebek Kolonyası 115 ml 1102002

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.