Farmasi Çay Ağacı Özlü Sabun

Farmasi Çay Ağacı Özlü Sabun

Farmasi Çay Ağacı Özlü Sabun
Farmasi çay ağacı özlü cilt bakım ürünleri serisinde bulunan Çay Ağacı Özlü Sabun özellikle karmadan yağlıya dönük ciltlerin favorisi olacak özelliktedir. Birkaç kullanımda gözle görülür etkisini hissedersiniz.

Farmasi çay ağacı sabunu cildi anında ferahlatır. Düzenli kullanımda siyah nokta oluşumunu engeller. Cildi derinlemesine temizler. İçerisinde bulunan çay ağacı özü sayesinde leke görünümünü hafifletir. Lekelerinin rengini açarak cildi daha berrak, duru ve temiz gösterir. Cildin sebum dengesini üzenlediğinden dolayı fazla yağ üretiminin önüne geçer.

Özellikle yağlı ciltler gün içinde burun bölgesinde ve çene bölgesinde yağlanma sorunu ile karşılaşırlar. Çay ağacı yağı serisindeki çay ağacı sabunu ile cildinizi sabah ve akşam olmak üzere iki kere temizlediğinizde bu fazla yağlanmayı engellemiş olusunuz.

Çay ağacı yağı antibakteriyel ve antiseptik özelliğinden dolayı sivilce oluşumunu da engeller. Oluşmuş sivilcelerin ise küçülmesini ve acısının azalmasını sağlar. Çay ağacı özlü sabun ile yüzünüzü temizlediğinizde sivilcelerinizde azalma gözlemleneceksiniz. Acılı, ağrılı ve şişkin sivilcelerin görünümünün hafiflediğini sivilcelerinizi söndüğünü ve zamanla kuruduğunu gözlemleneceksiniz.

Ayrıca çay ağacı özlü sabun ile düzenli olarak cildinizi temizlediğiniz de sivilce ve akne lekelerinin de giderilmesini sağlarsınız. Farmasi çay ağacı özlü sabun cildinizi kurutmadan, germeden pul pul dökülmesi engelleyerek, nemlendirerek temizler. Bu yüzden cildinizde herhangi bir kuruluk problemi de yaşamazsınız .

Hem karma, hem yağlı, hem de normal ciltlerin kullanımına uygun bir sabundur.
Ürün Kodu 1119028