Farmasi Çay Ağacı Yağlı Yüz Yıkama Jeli

Farmasi Çay Ağacı Yağlı Yüz Yıkama Jeli

Farmasi Çay Ağacı Yağlı Yüz Yıkama Jeli
Dr Cevdet Tuna çay ağacı yağı serisi ile cildinize yeniden sağlık kazandırmayı vaat ediyor! Cildinizde ufak kızarıklıklar, sivilce lekeleri, aktif sivilceler, kırmızılıklar ve renk eşitsizlikleri var ise İhtiyacınız olan cilt bakım ürünleri serisi Farmasi çay ağacı yağı serisi!

Özellikle akneye meyilli, karmadan yağlıya dönük ciltlerin çok memnun kalacağı Farmasi çay ağacı serisinin en etkili ürünlerinden biri de çay ağacı yağı özlü yüz yıkama jeli. Dr Cevdet Tuna çay ağacı yağı özlü yüz yıkama jelini günde 2 kere cildinizi kir ve yağdan arındırmak için kullanabilirsiniz. Sıradan yüz yıkama jelleri cildinizi kurutuyor, geriyor ve pul pul dökülmesine neden oluyorsa İhtiyacınız olan şey Dr Cevdet Tuna çay ağacı yağı özlü yüz yıkama jeli olabilir..

Özellikle İlk kullanımdan itibaren cildinizi rahatlatır, ferahlatır,cilt yüzeyindeki kırmızılıkların sakinleşmesine ve cilt tonunun eşitlenmesine yardımcı olur. Cildinizde bulunan aktif sivilcelerin kurumasına ve ağrılarının şişkinliklerinin azalmasına yardımcı olur. Cildinizdeki fazla yağı ve kiri tek çırpıda temizlerken bunu cildinizi kurutmadan ve gelmeden yapar.. Bu yüzden cildinizde herhangi bir gerginlik, kuruluk kaşıntı ve kızarıklık hissetmezsiniz. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Zamanla cilt rengini eşitleyerek koyu lekelerin görünümünü de azaltır.

Dr Cevdet Tuna çay ağacı yağı özlü yüz yıkama jeli 1104075 225 ml

-Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın
-Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
-Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız buraya tıklayarak bize ulaşın.
-Farmasi ürünlerini %40 fabrika fiyatına indirimli almak için buraya tıklayarak Farmasi girişimcisi olun  
-Karıyer Yada kazanç elde etmek için buraya göz atmayı unutmayın