Farmasi Çikolata ve Portakal Sabunu

Farmasi Çikolata ve Portakal Sabunu

Farmasi Çikolata ve Portakal Sabunu
Duş almak sizin için bir keyif ve motivasyon kaynağı ise o halde size muhteşem bir duş deneyimi sunan Farmasi çikolata ve portakal sabunu mutlaka denemelisiniz!
Yumuşak ve pürüzsüz bir cildin yanı sıra harika kokusu ile unutamayacağınız bir duş deneyiminin sırrı Farmasi natural çikolata ve portakal sabununda! Doğal içeriği ile cildinizi derinlemesine temizlerken cildinizi kurutmadan, nem vererek pürüzsüz bir his sunar. İçerdiği bitkisel flavonoidler cilt hücrelerini serbest zararlı radikallerden korur.
Kokusu ile size aroma terapik bir duş deneyimi sunar. Tüm cilt tiplerinin kullanımı için uygundur. Duş sırasında köpürterek tüm vücudunuzu temizleyebilirsiniz. Farmasi çikolata ve portakal sabunu içerdiği muhteşem çikolata kokusu ve doğal Portakal özleri ile birleştirilmiştir.
Duş sırasında tüm vücudumuzun temizliği ve kalıcı koku için kullanabilirsiniz. Özellikle cildi kurutmadan ve nemli bir his bırakarak temizlediğinden dolayı sedef, egzama ve kuruluk sorunlarınız varsa ekstra bir kuruluk yaratmaz.
Siz de kalıcı bir koku ve rahatlatıcı bir duş deneyimi için Farmasi Natural çikolata ve portakal sabununu mutlaka denemelisiniz.
Farmasi Çikolata ve Portakal Sabunu 1119040 100 g