Farmasi Dr Cevdet Tuna 2 Kat Etkili At Kestanesi Masaj Jeli

Farmasi Dr Cevdet Tuna 2 Kat Etkili At Kestanesi Masaj Jeli

Farmasi Dr Cevdet Tuna 2 Kat Etkili At Kestanesi Masaj Jeli
Farmasi’nin en çok talep gören ve beğenilen ürünlerinden biri olan 2 kat etkili at kestanesi masaj jeli her evde bulunması gereken kurtarıcı ürülerden. Dr Cevdet Tuna 2 kat etkili at kestanesi masaj jelinin içerisinde kasları rahatlatıcı, ağrı giderici doğal maddeler bulunmaktadır. At kestanesinin cilt için mucizevi etkileri vardır. At kestanesi damar çatlaklarına, cilt kuruluklarına ve kas ağrılarına çok iyii gelen özel bir içeriktir..

Dr Cevdet Tuna 2 kat etkili at kestanesi masaj jeinin içerisinde triklosan, paraben, parafin bulunmaz. Bu mucizevi jeli hassas ciltler bile güvenle kullanabilir. Dr Cevdet Tuna at kestanesi balsamı her evde bulunması gereken ürünlerdendir çünkü herhangi bir çarpa, burkulma, katılık, kas ağrısı sorunlarında imdadınıza yetişir.

2 kat etkili balsam özellikle ciddi kas, boyun ve fıtık ağrılarında kullanılabilir. Yarım saat içerisinde ağrı dindirici, uygulanan bölgeyi rahatlatıcı etkisi vardır. 2 kat etkili olduğundan dolayı ağrılarınızı çok daha kısa bir sürede dindirmenize yardımcı olur. Vücudun birçok alanında kullanılabilir.

Spor sonrası ağrılar, kas ağrıları, katılık eklem ağrıları, ayak şişkinlikleri ve regl ağrıları için kullanılabilir. Düzenli kullanımda varis oluşumunu engelle, damar çatlakların görünümünü düzeltir.

Dr Cevdet Tuna 2 kat etkili at kestanesi masaj jeli 1103143-250ml

-Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın
-Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
-Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız buraya tıklayarak bize ulaşın.
-Farmasi ürünlerini %40 fabrika fiyatına indirimli almak için buraya tıklayarak Farmasi girişimcisi olun  
-Karıyer Yada kazanç elde etmek için buraya göz atmayı unutmayın