Farmasi Dr Cevdet Tuna 2 Kat Etkili Biberli Masaj Jeli

Farmasi Dr Cevdet Tuna 2 Kat Etkili Biberli Masaj Jeli

Farmasi Dr Cevdet Tuna 2 Kat Etkili Biberli Masaj Jeli
Farmasi Dr Cevdet Tuna 2 kat etkili biberli masaj jeli içerisinde zencefil, ısırgan otu ve paprika biberinin özlerini barındırır. Bu 3 içerik de cildin anında ferahlamasına, rahatlamasına ve dirileşmesine yardımcı olur. Çok amaçlı bir kullanıma sahiptir. Dr Cevdet Tuna 2 kat etkili balsam hem kas ağrılarını dindirmek için hem de vücudu sıkılaştırmak için kullanılabilir.

İçerisinde bulunan zencefil ve biberiye özleri sayesinde ciltte kan dolaşımını hızlandırarak cildin daha diri gergin ve genç görünmesine yardımcı olur. Özellikle kalça, göbek ve bacak bölgesinde oluşan sarkmalar, selülit ve damar çatlağı görünümününü düzenli kullanımda giderir.

Masaj yaparak uygulandığında kan dolaşımını hızlandırır ve selülit görünümünü azaltır aynı zamanda kas eklem ağrılarınızın için de kullanabilirsiniz. Ağrılarınız da rahatlama sağlamak için de Dr Cevdet Tuna 2 kat etkili paprika Chili balsamı kullanabilirsiniz.

Hafif yanma etkisi yaratabilir. Uygulanan bölgeyi ısıtır ve böylece kas ağrılarını giderir. Aynı zamanda masaj sayesinde ciltte dirilik sağlar. Cildin elastikiyet kazanmasına yardımcı olur.

 Dr Cevdet Tuna 2 kat etkili biberli masaj jeli 1103211 250 ml

-Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın
-Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
-Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız buraya tıklayarak bize ulaşın.
-Farmasi ürünlerini %40 fabrika fiyatına indirimli almak için buraya tıklayarak Farmasi girişimcisi olun  
-Karıyer Yada kazanç elde etmek için buraya göz atmayı unutmayın