Farmasi Dr Cevdet Tuna Aktif Karbon Maske Öncesi Serum

Farmasi Dr Cevdet Tuna Aktif Karbon Maske Öncesi Serum

Farmasi Dr Cevdet Tuna Aktif Karbon Maske Öncesi Serum
Farmasinin aktif karbon serisindeki ürünleri incelemeye devam ediyoruz .( İlk Adım olan aktif karbon yüz yıkama jelinden sonra 2.Adım olarak maske öncesi serumu uygulamalısınız.)  Farmasi Dr Cevdet Tuna aktif karbon maske öncesi serum hafif formüllü bir üründür. Maske öncesi uygulandığında gözenekleri hafifçe açarak diğer bakım ürünlerinin gözeneklerinizin içine dahaiyi  nüfuz etmesine yardımcı olur. Cildi yumuşatır. İçeriğinde aktif karbon vardır. Bu sayede cildiniz yumuşatarak derinlerde kalmış kiri cilt yüzeyine çıkartır. Maske öncesi cildinizde ideal bir ortam oluşturur ve kullanacağınız maskenin etkisini 2 katına çıkartır.

Eğer gözeneklerinizin en derinindeki siyah nokta ve kirleri temizlemek istiyorsanız mutlaka ilk olarak gözeneklerinizi hafifçe genişletmeli ve cilt yüzeyini yumuşatmalısınız. Bunun için buhar banyosundan ve Dr Cevdet Tuna aktif karbon maske öncesi serumdan faydalanabilirsiniz.
Etkili bir cilt bakımı için ideal bir üründür. Cildin en alt katmanlarına ulaşmak için özel olarak üretilmiştir. Cilt bakımından alacağınız verimi arttırmak için kullanabilirsiniz.
Nasıl Kullanılır?

Haftada 1-2 kez kullanımı uygundur. ilk adım olan Dr Cevdet Tuna aktif karbon yüz yıkama jelinden sonra 2.adım olarak kullanabilirsiniz. Yeterli miktarda ürünü dairesel hareketler ile yüzünüze masaj yaparak uygulayın. Özellikle T bölgesi, burun üstü ve gözeneklerin izin yoğun olduğu yerlere hafif baskı uygulayarak masaj yaparak yayın. Kuruması için zaman tanıyın. 3 ile 5 dakika arasında tamamen kuruyacaktır. Ardından cilt bakımınızın devamı olan maske adımına geçebilirsiniz.
Ürün kodu: 1104150   30 ml