Farmasi Dr Cevdet Tuna Aktif Karbon Siyah Maske

Farmasi Dr Cevdet Tuna Aktif Karbon Siyah Maske

Farmasi Dr Cevdet Tuna Aktif Karbon Siyah Maske
Farmasi’nin yeni cilt bakım serisi aktif karbon ile tanıştınız mı? Serinin 3. Adımı olarak Farmasi Dr Cevdet Tuna aktif karbon siyah maskeyi inceleyeceğiz. ( İlk adım olan yüz yıkama jeli mi kullandıktan sonra iki adım olarak maske öncesi serumu uygulayınız serum gözeneklerin açılmasını sağlayacak 3 adım olarak siyah maske uygulayabilirsiniz.)

Dr Cevdet Tuna aktif karbon siyah maske serideki en etkili ürünlerden biridir. Cildi derinlemesine temizlemeyi hedefler. Siyah nokta oluşumunu zamanla azaltmaya yardımcı olur. Özellikle şehir hayatında cilt bakımınıza gereken zamanı ayıramıyorsanız zamanla cildinizde, özellikle burun çevrenizde siyah ve beyaz nokta oluşumu artacaktır. Ayrıca cildiniz donuklaşacaktır. Bunun önüne geçmek için Dr Cevdet Tuna aktif karbon siyah maske kullanabilirsiniz. İçerisindeki aktif karbon sayesinde tüm kir ve yağı yüzeye çıkartır. Ayrıca ölü hücre kalıntılarını da temizler. Bir nevi mıknatıs etkisi gibi düşünebilirsiniz. Gözlerinizin içine ulaşmak bu kadar zorken Dr Cevdet Tuna aktif karbon siyah maske tüm kiri ve yağı gözeneklerin izle adeta mıknatıs gibi çekerek yüzeye ulaştırır.
 
Nasıl Kullanılır?
 
İhtiyaca göre haftada 1 veya 2 kez kullanabilirsiniz. 3.adım olarak uygulamalısınız. Göz dudak çevresi ve saç dibi hariç yüz ve boyun bölgesine orta kalınlıkta bir tabaka halinde uygulayın. Maskeyi uygulamadan önce mutlaka cildinizin temizlenmiş olmasına özen gösterin.

Maskenin tamamen kuruması için 25 ile 30 dakika arasında bekleyin. Elinizle kurup kurmadığını kontrol ettikten sonra yavaşça soyarak çıkartın. Soyma işlemini ne kadar nazik ve yavaş yaparsınız cilt yüzeyine doğru çıkmış siyah ve beyaz noktaları koparmadan en derinden alabilirsiniz. Düzenli kullanımda cildinizi aydınlatmayı, parlatmayı ve siyah nokta oluşumunu önlemeyi vaat eden Dr Cevdet Tuna aktif karbon siyah maskeyi serinin diğer ürünleri ile birlikte kullanarak etkisini 2 katına çıkartabilirsiniz.
Ürün Kodu 1104143 80 ml