Farmasi Dr Cevdet Tuna Aktif Karbon Yüz Temizleme Jeli

Farmasi Dr Cevdet Tuna Aktif Karbon Yüz Temizleme Jeli

Farmasi Dr Cevdet Tuna Aktif Karbon Yüz Temizleme Jeli
Farmasi’nin yeni serisi aktif karbon içeren bakım ürünleri! Aktif karbon genel anlamda ciltte detoks etkisi yaratarak gözenekleri derinlemesine temizlemeyi hedefleyen bir seri.

Peki gözeneklerimiz neden tıkanır?
  • Ciltte aşırı yağ üretimi varsa,
  • Ergenlik döneminde ve hamilelik döneminde hormonların değişimi,
  • Yağ bezlerinin farklı çalışma durumlarında gözenekler tıkanabilir.
  • Hava kirliliği, toz, duman, aşırı terleme gibi çevresel faktörler de gözeneklerimizin tıkanmasına neden olur.
  • Makyaj, cildin iyi temizlenmemesi, ölü cilt hücreleri,
  • Kirli çalışma koşulları, bakteriler de gözeneklerin tıkanmasına ve siyah nokta oluşmasına neden olabilir.
 
Farmasi DR Cevdet Tuna Aktif Karbon Serisi ile gözenekleri derinlemesine temizleyerek siyah nokta oluşumunu engelleyebilirsiniz! Serinin ilk ürünü olarak Dr Cevdet Tuna aktif karbon yüz temizleme jelini inceleyelim;

Gün boyu cildinizde biriken şehir kirliliğinden dolayı kir, yağ ve toksin maddeleri derinlemesine temizlemeyi hedefleyen Dr Cevdet Tuna aktif karbon yüz temizleme jeli her cilt tipine uygundur.

Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere cildinizi yüz yıkama jeli ile yıkayarak gün içinde cildinizde oluşan Kir ve yağ tabakasını kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Köpüren formülü ile size keyifli bir deneyim sunar.

Marin Kompleksi içeren aktif karbon serisi gözenekleri sıkılaştırır. Gözenek görünümünü azaltır. Özellikle geniş gözeneklere sahipseniz cildinizde siyah nokta oluşumu da daha fazla olacaktır. Hem gözeneklerin içini derinlemesine temizlemek hem de düzenli kullanımda gözenekleri küçültmek ve görünümlerinin azaltmak için Farmasi Dr Cevdet Tuna aktif karbon serisini kullanabilirsiniz.
Serinin ilk adımı olarak aktif karbon ile etkin bir temizleme yapabilirsiniz.
 
Nasıl Kullanılır?
 
Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere nemli yüzünüze Farmasi Dr Cevdet Tuna aktif karbon yüz yıkama jelini kullanabilirsiniz. Fındık büyüklüğü kadar jeli avuçlarınızın arasını alın ve ılık su ile köpürterek cildinize nazikçe masaj yaparak uygulayın. 1-2 dakika masajdan sonra ılık su ile cildinizi durulayın.

Düzenli kullanımda gözeneklerin  görünümünün azaldığını, cilt tonunuzun eşitlendiğini ve cildinizde sağlıklı bir ışıldama olduğunu farkedeceksiniz. Daha etkili bir sonuç için serinin diğer ürünleri ile birlikte kullanın.
Ürün Kodu: 1104151 150 ml