Farmasi Dr. Cevdet Tuna Aloe Jel

Farmasi Dr. Cevdet Tuna Aloe Jel

Farmasi Dr. Cevdet Tuna Aloe Jel
Farmasi kozmetik cilt bakım ürünlerine yeni bir seri ekledi. Cilt için faydaları saymakla bitmeyen Aloe Vera bitkisinin yenileyici etkisi şimdi Farmasi’de!

Farmasi Aloe jel serisindeki içeriğinde en fazla Aloe jel bulunan ürün Farmasi Dr. Cevdet Tuna Alo Jel’dir. Cildinizin her ihtiyacını karşılamaya yardımcı bir jeldir. Cildinizin her bölgesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle sinek sokması sonrası kaşıntı, egzamalar, kızarıklıklar ve hassasiyet gibi sorunlar olduğu zaman baş yardımcınız Dr Cevdet Tuna Aloe jel.
  • İçerdiği %93 oranında Aloe Vera suyu ile piyasada satılan birçok aloe vera içerikli üründen daha etkilidir.
  • Uluslararası Aloe bilim Konseyi tarafından sertifikalı ve Ekocert onaylıdır.
  • Hassas ve kuru bölgelere anında nem verir, dizleriniz dilekleriniz ayaklarınız için de kullanabilirsiniz.
  • Üzüm çekirdeği ekstresi ile zenginleştirilmiştir.
  • Jel formda olduğundan çok kolay emilen bir formülü vardır ve aynı zamanda masaj yapıldığında cilt yüzeyini rahatlatan bir etkiye sahiptir. Özellikle her evde acil durumlarda bulunması gereken bir jeldir.
  • Antiseptik özelliği sayesinde uygulanan bölgede bakteri oluşumunu engeller. Masaj jeli olarak da kullanabilirsiniz.
Nasıl Kullanılır?
Uygun miktarda ürünü özellikle hassas ve kuru bölgelere özen göstererek uygulayın .İhtiyaç duydukça gün içinde tekrarlayabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek şey açık yaralara uygulamamız gerektiği. Fakat kabuk bağlamış, iyileşmeye çalışan yaraların üzerine uygulayarak daha hızlı iyileşmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca Farmasi Dr Cevdet Tuna Aloe jel sivilce lekelerini de geçirerek iz kalmasını engeller.