Farmasi Dr Cevdet Tuna Aloe Krem

Farmasi Dr Cevdet Tuna Aloe Krem

Farmasi Dr Cevdet Tuna Aloe Krem
Farmasi Aloe jel serisindeki Dr Cevdet Tuna Aloe krem özellikle yoğun nem desteğine ihtiyaç duyan ciltler için üretilmiştir.
Cildi sürekli nemli tutan bir yüz bakım kremidir. Uluslararası Aloe bilim Konseyi tarafından sertifikalı ve ecocert onaylı %53 oranında Aloe Vera suyu içerir.

Bu oran piyasadaki birçok aloe vera içerikli cilt bakım ürüne göre oldukça fazladır, yani neredeyse yüzünüze birebir doğal aloe vera jeli sürüyormuşcasına doğal bir bakım kremi hayal edin.

Bunun yanı sıra zeytin yağı ile zenginleştirilmiş özel formülü sayesinde cilt yüzeyini dış etkenlere karşı korur. Özellikle rüzgardan, soğuktan etkilenen, kızaran, hassas bir cildiniz varsa Farmasi Dr Cevdet Tuna Aloe krem ile bu sorunlara çözüm bulabilirsiniz.

Cilt yüzeyindeki minik kılcal damar görünümünü, kızarıklıkları ve pütürcükleri yok ederek cildinizi daha pürüzsüz bir görünüme kavuşturur. Cilt yüzeyindeki donukluğu, matlığı alarak cildin sağlıkla ışıldaması sağlar. İçten gelen bu ışıltıyı makyajınıza da yansıtabilirsiniz. Özellikle makyaj öncesi kullanımda fondötenlerinizin, ten ürünlerinizin daha güzel durmasını sağlayacaktır.
 
Nasıl Kullanılır?
 
 
Yeterli miktarda kremi temiz yüz ve boyun bölgesine uygulayın, dairesel hareketlerle nazikçe masaj yapın. Farmasi Dr Cevdet Tuna Alo Krem özellikle çok kuru ciltlerin hoşuna gideceği gibi tüm cilt tipleri de kullanabilir, doğal içeriğinden dolayı herhangi bir yan etkisi yoktur.