Farmasi Dr Cevdet Tuna Aloe Peeling

Farmasi Dr Cevdet Tuna Aloe Peeling

Farmasi Dr Cevdet Tuna Aloe Peeling
Farmasi Aloe jel serisindeki bir diğer bakım ürünü de Dr Cevdet Tuna Aloe peeling. Özellikle kalın partiküllü peelingler cilt yüzeyinizi çiziyor ve kızartıyorsa bu peeling tam sizlik!

Farmasi Dr Cevdet Tuna Aloe scrub hassas bir peelingdir. Cildi kurutmadan gözenekleri temizleyen bir peeling çeşididir. Özellikle kuru, hassas ve kızarmaya meyilli ciltler için uygundur. İçerdiği küçük partiküllerin yanı sıra aloe vera jeli ile cildi sakinleştirip yatıştırırken cildinizi kızartmadan peeling etkisi yaratarak ölü deriyi temizler.

Ueluslararası Alo bilim Konseyi tarafından sertifikalı ve ecocert onaylı %50 oranında Aloe Vera suyu içerir.

İçerisinde mikro tanecikler bulunduğu için siyah nokta oluşumunu engellerken bunu cildinize zarar vermeden yapar. Zeytinyağı ile zenginleştirilmiş formülü tazelenmiş ve yumuşak bir cilt sağlar. Ayrıca içerisinde E vitamini de bulunur. E vitamini cildin doğal ışıltısını yansıtmasına yardımcı bir vitamindir. Özellikle burun çevresine ve gözeneklerinizin olduğu yerlere nazikçe, parmaklarınızın ucuyla Farmasi Dr Cevdet Tuna Aloe Scrub ile masaj yapın. Bu masajdan sonra bir süre peelingi ovalayın ve ovalayarak ılık su ile çıkartın.
 
Nasıl Kullanılır?
 
kullanmadan önce yüzünüz ve boyununuzun hafif nemli olmasında fayda var. Nemli cildinize dairesel hareketler ile nazikçe masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Gözeneklerinizin içinin temizlendiğini, siyah ve beyaz noktaların azaldığını gözlemleyeceksiniz. Bunun yanı sıra cilt üzerinde bulunan minik pütürlerin zamanla yok olduğunu göreceksiniz. Cildiniz nazik bir peelingden sonra sağlıkla ışıldayacak ve kabuklanma, pul pul dökülme sorunları da ortadan kalkacaktır.