Farmasi Dr Cevdet Tuna At Kestanesi Masaj Jeli

Farmasi Dr Cevdet Tuna At Kestanesi Masaj Jeli

Farmasi Dr Cevdet Tuna At Kestanesi Masaj Jeli
At kestanesinin mucizevi etkisini mutlaka duymuşsunuzdur! Farmasi Dr Cevdet Tuna at kestanesi balsamı rahatlatıcı ve kas gevşetici bir etkiye sahiptir. Özellikle yoğun çalışma temposunda kaslarınızı istem dışı sıkıyorsanız ve akşamları ağrı çekiyorsanız Dr Cevdet Tuna at kestanesi jeli yardımınıza yetişiyor!

Ağrı kesici kullanmanıza gerek kalmadan ovulan, masaj yapılan bölgeyi anında rahatlatan Dr Cevdet Tuna masaj jeli içerisinde paraben, silikon, parfüm ve benzeri maddeler bulunmadığından güvenle kullanabilirsiniz. Hassas ciltlerde bile irritasyona sebep olmayan hafif formülü sayesinde anında ferahlama sağlar. Jel yapıda olduğundan dolayı asla yağlılık ve kalıntı hissi bırakmaz. Jel yapısı sayesinde masaj yapımına uygundur.

Masaj ile uygulandığında kolay bir şekilde emilir ve yarım saat içinde etkisini gösterir. Yorgun vücutlara yeniden canlılık katar. Dr Cevdet Tuna at kestanesi masaj jeli her evde bulunması gereken ürünlerdendir.

İsterseniz ayaklarınızda, eklem bölgelerinde, isterseniz boyun ve kas ağrılarınızda, isterseniz beliniz ve hatta renkli ağrılarınızda bile kullanabilirsiniz. Çok amaçlı bir kullanıma sahiptir. Bu yüzden vücudun birçok bölgesinde kullanılabilir. Ayaklarda kullanıldığında ayak yorgunluklarını anında giderir.

Dr Cevdet Tuna at kestanesi masaj jeli 1103143 250 ml

-Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın
-Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
-Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız buraya tıklayarak bize ulaşın.
-Farmasi ürünlerini %40 fabrika fiyatına indirimli almak için buraya tıklayarak Farmasi girişimcisi olun  
-Karıyer Yada kazanç elde etmek için buraya göz atmayı unutmayın