Farmasi Dr Cevdet Tuna Aynısefa Yağı Krem Balsam

Farmasi Dr Cevdet Tuna Aynısefa Yağı Krem Balsam

Farmasi Dr Cevdet Tuna Aynısefa Yağı Krem Balsam
Farmasi Dr Cevdet Tuna aynısefa yağı bakım ürünlerinin içerisinde en beğenilen ürünlerden biri de Dr Cevdet Tuna aynısefa yağlı krem balsamdır. Kullanıcılar tarafından çok tercih edilen ve tavsiye edilen ürünlerden biridir. Yoğun yapısı sayesinde kurumaya başlayan cildi anında nemlendirir, onarır ve bakım yapar.

Egzamatik, sedef sorunu yaşayan kuru ciltlerin imdadına yetişen özel bir üründür. Yoğun kıvamı sayesinde en kuru bölgelerde bile uygulandığında anında yumuşaklık ve rahatlama sağlar. Cildinizde aşırı hassasiyet, kızarıklık ve kuruluk problemi varsa bölgesel olarak da uygulayabilirsiniz. Hem yüz, hem vücut kullanımına uygundur.

Özellikle dirsekler, diz ve ayak topuğu gibi vücudunuzun aşırı kuru, çatlak, neme ihtiyaç duyan bölgelerini nemlendirmeniz için idealdir. Aynısefa çiçeğinin yağından özel olarak üretilen hafif formülü sayesinde ciltte yağlı his bırakmadan nemlendirme etkisini sürdürür. Ayrıca vücut çatlakları için de kullanılabilir. Özellikle basen, arka bacak ve kalça bölgesini nemlendirerek çatlak oluşumuna engel olabilirsiniz. Oluşmuş mevcut öatlakların görünümünü de azaltır.

Farmasi Dr Cevdet Tuna aynısefa yağı kremi balsam 1109083 110 ml

-Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın
-Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
-Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız buraya tıklayarak bize ulaşın.
-Farmasi ürünlerini %40 fabrika fiyatına indirimli almak için buraya tıklayarak Farmasi girişimcisi olun  
-Karıyer Yada kazanç elde etmek için buraya göz atmayı unutmayın