Farmasi Dr Cevdet Tuna Aynısefa Yağlı Duş Jeli

Farmasi Dr Cevdet Tuna Aynısefa Yağlı Duş Jeli

Farmasi Dr Cevdet Tuna Aynısefa Yağlı Duş Jeli
Vücudumuzda ekstra kuruluk, egzama, sedef, hassasiyet ve kızarıklık problemleri yaşıyorsanız sıradan duş jelleri cildinizde ekstra kurutuyor olabilir.. Kuruluk, kaşıntı ve egzama sorunlarına yönelik özel olarak üretilmiş cildinize bolca nem vermeyi vaat eden Dr Cevdet Tuna aynısefa yağlı duş jeli tüm bu hassasiyet sorunlarınıza çözüm olacak!

Dr Cevdet Tuna aynısefa yağlı duş jeli özellikle kuru, çatlayan ve pul pul dökülen cilt sorunu için birebirdir. Duş sırasında kolayca köpürür mis kokusu ile harika bir duş deneyimi yaratırken vücudumuzda bulunan kurulukların nemlenmesini de sağlar. Cildinize hem derinlemesine temizler hem de asla kurutmaz ve germez. Kuruluk ve gerginlik hissi yaşamadığınız için cildiniz sakinleşir rahatlar ve kırmızılıkları da giderilmiş olur.

Cildinizi yatıştırır, rahatlatır ve kuruluktan ötürü oluşan kaşıntı problemini ortadan kaldırır. Özellikle dirsekler, ayak  topukları gibi aşırı kuru bölgelerin gerilip acımasına izin vermeden temizlik hissi yaratır. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.

 Dr Cevdet Tuna aynısefa yağlı duş jeli 225 ml 1108178

-Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın
-Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
-Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız buraya tıklayarak bize ulaşın.
-Farmasi ürünlerini %40 fabrika fiyatına indirimli almak için buraya tıklayarak Farmasi girişimcisi olun  
-Karıyer Yada kazanç elde etmek için buraya göz atmayı unutmayın