Farmasi Dr Cevdet Tuna Biberli Masaj Jeli

Farmasi Dr Cevdet Tuna Biberli Masaj Jeli

Farmasi Dr Cevdet Tuna Biberli Masaj Jeli
Farmasi’nin en sevilen, en çok tercih edilen ve en popüler ürünlerinden biri olan Dr. Cevdet Tuna Biberli Masaj Jeli hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için doğru yerdesiniz! İçerisinde bulunan Zencefil ısırgan otu ve biberiye özü sayesinde kas ağrılarında rahatlamaya yardımcı olan ve düzenli kullanımda selülit çatlak oluşumunu önleyen Dr Cevdet Tuna biberli masaj jeli her evde bulunması gereken joker ürünlerden!

Dr Cevdet Tuna biberli masaj jeli düzenli masaj yaparak uygulandığında vücutta rahatlamış bir his yaratmasının yanı sıra kan dolaşımını hızlandırarak cildin elastikiyetini de arttırır. Tek bir ürün ile birden fazla fayda sağlayabilirsiniz. Ayrıca verdiği nem sayesinde vücutta çatlak oluşumunu da önler!

Kan dolaşımını arttırdığı için ise selülit ve çatlak oluşumunda engellenmiş olur. Çok işlevsel bir üründür. Aynı zamanda ağrı ve hassas olan bölgeye uygulandığında ağrı giderici, kasları rahatlatıcı etkisi vardır. Spor sonrası yorgunluk, regl ağrıları, katılaşma sorunu, boyun kas eklem ağrıları için kullanılabilir.

İçerisinde triklosan, paraben, parafin bulunmayan Dr Cevdet Tuna biberli masaj jeli tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.

Dr Cevdet Tuna biberli masaj jeli 1103010 500ml

-Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın
-Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
-Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız buraya tıklayarak bize ulaşın.
-Farmasi ürünlerini %40 fabrika fiyatına indirimli almak için buraya tıklayarak Farmasi girişimcisi olun  
-Karıyer Yada kazanç elde etmek için buraya göz atmayı unutmayın