Farmasi Dr Cevdet Tuna Çay Ağacı Yağı Şampuanı

Farmasi Dr Cevdet Tuna Çay Ağacı Yağı Şampuanı

Farmasi Dr Cevdet Tuna Çay Ağacı Yağı Şampuanı

Saçlarınızın sürekli yağlanmasından, yapışmasından, yağlanmasından ve en önemlisi hacimsizliğinden şikayet ediyorsanız ihtiyacınız olan şey arındırıcı bir şampuan. Farmasi çay ağacı yağı serisi ile yağlı saçlara elveda! Yağlı saç derisi sorununun temel nedeni saç derisinde biriken kalıntılarıdır. Kullandığınız saç bakım ürünleri zamanla saç derinize birikir ve saç deriniz nefes alamadığı için daha hızlı yağlanmaya başlar..

Bunu önlemek için Farmasi Dr Cevdet Tuna çay ağacı yağı özlü şampuandan faydalanabilirsiniz. Çay ağacı yağının antiseptik ve temizleyici etkisi ile saç deriniz adeta nefes alacak nefes alan ve rahatlayan saç derisi hacimlenecek. Aynı zamanda saçlarınız daha geç yağlanacaktır.

Düzenli kullanımda saç derisinde bulunan yaraları, fazla yağlanmayı ve kepek sorununu ortadan kaldırır. Çay ağacının mucizevi etkisinin yanı sıra rahatlatıcı kokusu ile de aroma terapik bir duş deneyimi sizi bekliyor. Normal, yağlı saçlar için geliştirilen çay ağacı yağı şampuanı arındırıcı bir etkiye sahip olduğundan dolayı vazgeçilmeziniz olacak!

Farmasi Dr Cevdet Tuna Çay Ağacı Yağı Şampuanı 1108170 225 ml

-Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın
-Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
-Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız buraya tıklayarak bize ulaşın.
-Farmasi ürünlerini %40 fabrika fiyatına indirimli almak için buraya tıklayarak Farmasi girişimcisi olun  
-Karıyer Yada kazanç elde etmek için buraya göz atmayı unutmayın