Farmasi Dr Cevdet Tuna Çörek Otu Yağı Sabunu

Farmasi Dr Cevdet Tuna Çörek Otu Yağı Sabunu

Farmasi Dr Cevdet Tuna Çörek Otu Yağı Sabunu

Farmasi Dr Cevdet Tuna vitalizing serisindeki çörek otu yağı sabunu içerisinde Omega 6 ve Omega 9 bulundurur. Dr Cevdet Tuna çörek otu yağı sabununun içerisinde vitaminler, mineraller, proteinler vardır. Doğal içerikli bir üründür.

Hem yüz hem de vücut kullanımı için uygundur. Saç dökülmesini engeller, cildi yumuşatır. Farmasi çörek otu yağı sabunu saç için de kullanılabilir. Özellikle saç derisinde oluşan egzama, sedef, kaşıntı kuruluk pul pul dökülme sorunlarına iyi gelmektedir. Farmasi çörek otu yağı sabunu cilt için kullanıldığında ciltte yumuşak, pürüzsüz, nemli bir etki bırakır. Özellikle dirsek diz gibi aşırı kuruyan bölgelerde kullanımında nem verir.

Ayaklar için kullanımı da uygundur. Yorgun ayakları dinlendirerek nasır oluşumunu önler ve topukları yumuşatır. Çörek otu yağı antibakteriyel olduğundan bakteri üremesine engelleyerek kötü koku oluşumunu engeller. Ayrıca yine antibakteriyel özelliğinden dolayı sivilce oluşumunun da önüne geçer. Cildi derinlemesine temizlerken kurutmadan ve nem vererek pürüzsüz bir bakım sağlar.

Dr Cevdet Tuna çörek otu yağı sabunu 1108179