Farmasi Dr Cevdet Tuna Isıtıcı Masaj Jeli

Farmasi Dr Cevdet Tuna Isıtıcı Masaj Jeli

Farmasi Dr Cevdet Tuna Isıtıcı Masaj Jeli
Dr Cevdet Tuna ısıtıcı masaj jeli kasların gevşemesine, rahatlamasına ve ağrının azalmasına yardımcı olur. Triklosan, paraben, Parafin içermeyen özel doğal formülü sayesinde cildinizi hiçbir zarar vermez. Hassas ciltler dahi kullanabilir.

İçerisinde keklik üzümü yağı bulunur uygulanan bölgeye ısı verir. Verdiği ısı ve masajın etkisiyle kasların gevşemesine yardımcı olur. Özellikle yoğun iş temposunda çalışıyor ve farkında olmadan kendinizi kasıyorsanız, akşam kaslarınızın ağrısından duramıyorsanız ve sürekli ağrı kesici içmek zorunda kalıyorsanız o halde ihtiyacınız olan şey Dr Cevdet Tuna ısıtıcı masaj jeli olabilir.

Özellikle eklem ve boyun ağrılarında kullanıldığında ısıtıcı ve rahatlatıcı etkisiyle kısa sürede ağrılarınızın giderilmesine yardımcı olur. Isıtıcı etkisinden dolayı adet ağrıları için de kullanılabilir. Regl dönemlerinde karın bölgenize Dr Cevdet Tuna ısıt masaj jeli ile masaj yaptığınızda gerginliğinizin ve hassasiyetinizin azaldığını fark edeceksiniz. Özellikle bel bölgesine 1-2 dakika yumuşak hareketlerle masaj yapıldığında tüm kaslarınız gevşeyecek ve rahatlayacaksınız.

Dr Cevdet Tuna ısıtıcı masaj jeli 1103208 100 ml

-Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın
-Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
-Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız buraya tıklayarak bize ulaşın.
-Farmasi ürünlerini %40 fabrika fiyatına indirimli almak için buraya tıklayarak Farmasi girişimcisi olun  
-Karıyer Yada kazanç elde etmek için buraya göz atmayı unutmayın