Farmasi Dr Cevdet Tuna Yüz Beyazlatıcı Sabun

Farmasi Dr Cevdet Tuna Yüz Beyazlatıcı Sabun

Farmasi Dr Cevdet Tuna Yüz Beyazlatıcı Sabun

Ciltte oluşan lekelerin giderilmesi için kullanılır. Özellikle güneş lekeleri, sonradan oluşmuş çil ve benzeri lekelerin giderilmesinde etkilidir. Cilt tonunun dengelenmesine yardımcı olur. Cildin eşitlenmiş, tek renk ve ışıl ışıl görünmesini sağlar.

Tüm cilt tipleri için uygundur. Nemli 1-2 dakika masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Masaj yapılması beyazlatıcı etkinin hissedilmesi açısından oldukça önemlidir. İçerisinde E vitamini, provitamin B5 vardır. Bu yüzden cildi kurutmadan temizler, cildi besler, korur, onarır ve yumuşatır. Cildin leke ve cillerden arınmasına yardımcı olur.

İpeksi yumuşak ve kadife gibi bir cilt görünümü sunar. Tüm vücut için de kullanılabilir. Mzellikle koltuk altı kararmalarını giderilmesinde de etkilidir. Cilde genç, dinamik ve sağlıklı bir görünüm sunar. Cildi derinlemesine temizlerken bu işlemi kurutmadan, nem vererek yapar. Bu yüzden kuruluklarınızı ve hassas cildinizi tahriş etmeden cildinizi temizleyebilirsiniz .

Lekesiz, pürüzsüz ve daha beyaz bir cildin anahtarı Farmasi Dr Cevdet Tuna yüz beyazlatıcı sabun. Daha etkili bir sonuç için sabunun destekleyicisi olan Dr Cevdet Tuna beyazlatıcı kremi de kullanabilirsiniz.

Dr Cevdet Tuna yüz beyazlatıcı sabun 1119029