Farmasi Gül Suyu Özlü Şampuan

Farmasi Gül Suyu Özlü Şampuan

Farmasi Gül Suyu Özlü Şampuan

Gülün muhteşem kokusunun yanı sıra mucizevi besleyici etkisinin olduğunu da biliyor muydunuz? Farmasi Gül suyu özlü şampuan mis kokusunu yanı sıra düzenli kullanımda saç derisinde bulunan yağlanmayı, kuruluğu ve kepek sorununu da ortadan kaldırır. Özellikle sert, zor şekil alan mat ve cansız saçlarınız var ise Farmasi Gül suyu özlü şampuanı mutlaka denemelisiniz. Kolay taranan ipeksi yumuşaklıkta saçlar için Farmasi Gül özlü şampuan oldukça uygundur.

Saçlarınızı yeteri kadar nemlendirmezseniz saçlarınız daha kolay kırılır. Saçlarınıza nem sağlayan şampuanlar kullnırsanız saç kırılmalarının da azaldığını farkedeceksiniz. Böylece saçlarınıza verdiğiniz şekil gün boyu stabil kalacak ve elektriklenmeler de azalacaktır.

Gül suyu saçlarınızı sakinleştirecek ve kabarıklığını alacaktır. Farmasi Gül suyu özlü şampuan özellikle hassas saç derisi sorunu olanlara da önerilmektedir. Gülün besleyici etkisiyle ve muhteşem kokusu ile aromaterapik bir duş deneyimi yaşamak için mutlaka Farmasi Gül suyu özlü şampuanı denemelisiniz. Farmasi ürünlerinin içerisinde SLS, paraben, alkol ve türevleri bulunmadığından dolayı güvenle saçlarınızda kullanabilirsiniz.

Farmasi Gül suyu özlü şampuanı 1108118 375 ml

-Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın
-Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
-Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız buraya tıklayarak bize ulaşın.
-Farmasi ürünlerini %40 fabrika fiyatına indirimli almak için buraya tıklayarak Farmasi girişimcisi olun  
-Karıyer Yada kazanç elde etmek için buraya göz atmayı unutmayın