Farmasi Hammam Bıttım Sabunu

Farmasi Hammam Bıttım Sabunu

Farmasi Hammam Bıttım Sabunu
Farmasi Hammam Bıttım Sabunu fıstığın henüz olgunlaşmamış hali olan çitlembik yani bıttım yapraklarının yağından elde edilen özel bir sabundur. Özellikle saç dökülmelerine iyi gelmektedir. Aynı zamanda cansız saçlara, saç kepeğine, saç derisi kuruluğuna ve saç kırılmalarına iyi gelen bir sabundur.

Antiseptik ve antibakteriyel özelliğinden dolayı egzama, sedef gibi cilt rahatsızlıklarına da iyi gelmektedir. Ayrıca yağlı saç derisini ferahlatıp yağlanmasını geciktirir. Saç dışında cilt için de oldukça faydalı bir sabundur. Cilt yüzeyinde oluşmuş kir ve yağ tabakasını derinlemesine temizler. Hatta o kadar temizleyici bir özelliği vardır ki kullanır kullanmaz cilt yüzeyinde parlak, pürüzsüz ve tertemiz bir görünüm oluşturur.

Farmasi Hammam Bıttım sabununu düzenli olarak hem duş sırasında vücudunuza hem de gün içinde yüzünüzü yıkamak için kullanabilirsiniz. Düzenli kullanımda ciltte pürüzsüz, parlak, kadifemsi, temiz ve duru bir görünüm yaratır.

Saç ve vücut için kullanımda ise kısa sürede etkisini gösterir. Saçlarınızı Farmasi Hammam Bıttım sabunu ile yıkadıktan sonra kepeklerinizin bittiğini, saç derinizin daha geç yağlandığını ve saçlarınızın zamanla kalınlaşarak daha hacimli görüldüğünü fark edeceksiniz.

Vücudunuz için kullandığınızda ise mis gibi kokusu saatlerce teninizde kalacak. Ayrıca cildiniz yumuşacık parlak ve renk tonu eşitlenmiş görünecektir.

Ürün Kodu: 1119032