Farmasi Hammam Royal Oud Sabun

Farmasi Hammam Royal Oud Sabun

Farmasi Hammam Royal Oud Sabun
Cilt bakımınızı ve duş keyfinizi bir şölene mi dönüştürmek istiyorsunuz? O halde aradığınız kalıcı koku Farmasi Hammam Royal oud sabunda saklı!

Farmasi Hammam Royal Oud Sabun benzersiz odunsu ve egzotik kokusu ile size rahatlatıcı, aromaterapik bir duş deneyimi sunar. Özellikle parfüm notalarında rahatlatıcı, oryantal kokuları seviyorsanız Hammam Royal sabunu mutlaka denemelisiniz. Tıpkı yağmur sonrası rahatlatıcı o koku gibi nemli odunsu kokular seviyorsanız Hammam Royal oud sabunun kokusuna aşık olacaksınız!

Köpürme performansı ile hem saç hem de cilt bakımının da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Düzenli kullanımda cilde ipeksi, kadifemsi ve yumuşacık bir his katar. Cildi derinlemesine temizlerken diğer piyasada satılan sabunlar gibi kurutarak cildi hassaslaştırmaz. Kuru hassas ciltlerin kullanımına da uygundur. Çoğu sabun özellikle kuru egzamatik ve hassas ciltleri rahatsız eder. Fakat Farmasi Hammam Royal Oud sabun hem kokusuyla hem temizleme performansıyla hem de verdiği nemlilik hissi ile tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.

Duşunuzdan mis gibi kokular yükselsin istiyorsanız Farmasi Hammam Royal Oud sabunu mutlaka denemelisiniz! krem köpüksü yapısı ile Hammam Royal sabun size keyifli dakikalar yaşatacaktır!

Ürün kodu 1119044 125 g