Farmasi Herbal Line Tüm Saç Tiplerine Uygun Yoğun Nemlendirici Saç Maskesi

Farmasi Herbal Line Tüm Saç Tiplerine Uygun Yoğun Nemlendirici Saç Maskesi

Farmasi Herbal Line Tüm Saç Tiplerine Uygun Yoğun Nemlendirici Saç Maskesi
Farmasi fırsatlarından faydalanmaya hazır mısınız? Farmasi girişimcisi olarak Farmasi kampanyalarından anında haberdar olabilirsiniz. Farmasi ürünlerinin inceleme yazılarını okumak ve Farmasi Online Katalog’u incelemek için doğru yerdesiniz! Sitemizde hem tüm Farmasi Ürünleri’nin detaylı inceleme yazılarını okuyabilir hem de Farmasi Üyelik ve Kayıt Formunu doldurarak Farmasi Girişimcisi olabilirsiniz. Farmasi Girişimcisi olmak ürünleri katalog fiyatı üzerinden çok daha indirimli almanıza fayda sağlar!

Herbal Line Tüm Saç Tiplerine Uygun Yoğun Nemlendirici Saç Maskesi
Saç maskesi saçların nemini kaybetmemesi, kolay şekil alması ve kırılmasını önlemek amacıyla oldukça önemlidir. Temiz içerikli bir saç maskesi bulmak ise oldukça zordur. Farmasi Herbal Line serisindeki hiçbir saç bakım ürününün içerisinde parabensilikon, SLS, alkol ve türevleri bulunmaz! Farmasi Herbal Line saç bakım ürünlerinin içerisinde bitki özleri ve vitaminler vardır. Yoğun nemlendirici saç maskesinin içerisinde ise;
  • Arnica Montana,
  • Biberiye,
  • Aloe vera özleri,
  • Provitamin B5 bulunmaktadır.
Özellikle aloe vera saçın sabum dengesini düzenlediğinden ve saçta bakteri oluşumunu engellediğinden saçlarınızın uzun süre temiz kalmasına veya yağlanmamasına yardımcı olur. Provitamin B5 ise sağlıklı saç kökleri için ideal bir içeriktir. Özellikle uzun, düz ve sert saçlarınız var ise mutlaka yoğun nemlendiren saç maskeleri denemelisiniz. Saçlarınızın ne kadar yumuşadığını ve ne kadar kolay şekil aldığına inanamayacaksınız!

Saçlarınız çok çabuk elektrikleniyor ve zor şekil alıyor ise Farmasi Herbal Line yoğun nemlendirici saç maskesi ile saçlarınıza kolay istediğiniz şekil verirken elektriklenmesini de önleyebilirsiniz. Farmasi Pure Herbal serisi içerisindeki yoğun nemlendirici saç maskesi tüm saç tipleri için uygundur. Duş sırasında şampuanlamadan sonra saçlarınızı boy ve uçlarına uygulayarak birkaç dakika beklemeniz ve masaj yapmanız yeterlidir. Saçlarınızdan kolay bir şekilde aranır ve asla kalıntı bırakmaz. Saç derisinde kalıntı bırakmadığından dolayı kepeklenme soruna da yol açmaz. Saç derisinin doğal faunasının korunmasına yardımcı olur ve yağlanma, kepek, kuruluk sorunu ile karşılaşmazsınız.

Farmasi Herbal Line yoğun nemlendirici saç maskesi 1109209 500 ml

-Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın
-Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
-Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız buraya tıklayarak bize ulaşın.
-Farmasi ürünlerini %40 fabrika fiyatına indirimli almak için buraya tıklayarak Farmasi girişimcisi olun  
-Karıyer Yada kazanç elde etmek için buraya göz atmayı unutmayın