Farmasi İnci Tozu Sabunu

Farmasi İnci Tozu Sabunu

Farmasi İnci Tozu Sabunu
Muhteşem kokusu ile size harika bir temizlik keyfi yaşatan Farmasi İnci tozu sabunu ile kendinizi şımartın!

Farmasi İnci tozu sabunu kan dolaşımını hızlandırır. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere uygulandığında cilt daha gergin daha parlak genç ve dinamik gözükür. Ayrıca kırışıklık önlemeye yardımcı kremsi formülü ile de zamanla kırışıklık görünümünü azaltır. Cildi berraklaştırır, aydınlatır cildinizin zamanla daha da genç ve sağlıklı olmasına yardımcı olur.

Ciltte oluşan sivilce lekeleri, akne lekeleri, güneş yanıkları gibi lekelerin daha hızlı iyileşmesine de yardımcı olur. Cildiniz mat, donuk ve cansız görünüyor ise Farmasi İnci tozu sabunu ile cildinizi temizlediğinizde doğal, sağlıklı, ışıltılı ve parlak bir cilt kazanırsınız.

Cilt yüzeyinde bulunan minik pütürcükleri gidererek pürüzsüz bir cilt kazanmanıza yardımcı olur. Hücre yenileyici özelliği sayesinde yaralarının ve izlerin daha çabuk iyileşmesine yardımcı olur. Ayrıca gözenek görünümünü de hafifletir. Özellikle karma ve yağlı ciltlerde görülen burun ve burun çevresinde bulunan pore yani gözeneklerin zamanla sıkılaşmasına da yardımcı olur.

Eğer hassas ve temizleyicilere tepkili bir cildiniz varsa hemen kızarıyorsa Farmasi İnci tozu sabunu ile narin ve hassas bir cilt temizliği yapabilirsiniz. Özellikle kuru ve hassas ciltleri germeden nemlendirerek temizlemesi ile Farmasi İnci tozu sabunu yeni favoriniz olacak!

Düzenli kullanımda cilt üzerinde bulunan ölü derinin atılmasına, cildin parlamasına ve gözenek görünümünün azalmasına yardımcı olur!

Ürün kodu: 1119026 100g