Farmasi Mukallat Gül ve Çörek Otu Özlü Sabun

Farmasi Mukallat Gül ve Çörek Otu Özlü Sabun

Farmasi Mukallat Gül ve Çörek Otu Özlü Sabun
Antibakteriyel ve antiseptik özelliği bulunan 2 harika içeriğin birleştirilmesiyle oluşturulmuş bir sabundur.

Çörek otu antibakteriyel özelliği sayesinde koku oluşumunu ve bakteri oluşumunu önlerken Gül cildi nemlendirerek pürüzsüz bir his yaratır. Ayrıca Gül kokusunun rahatlatıcı aromaterapi özelliği ile harika bir duş deneyimi sunar.

Farmasi mukallat sabunu her cilt tipine uygundur. Kuru ve hassas ciltler başta olmak üzere karma ve yağlı ciltler dekullanabilir. Farmasi Mukallat gül ve çörek otu sabunu ciltteki güneş lekelerini gidermede ve rengini açmada yardımcıdır. Düzenli kullanımda lekelerin rengini açarak görünümlerini hafifletir.

Cildi yumuşatır, cilde hoş bir koku verir. Çatlamış, kuru, egzamatik ciltleri nemlendirilmek için de idealdir. Sıradan sabunlar cildi kurutur ve gerer. Aynı zamanda egzamaya, kaşıntıya sebep olurlar. Farmasi mukallat Gül ve çörek otu özlü sabun tam aksine cildi derinlemesine temizlerken nemli bir his bırakır.

Ciltte bıraktığı kadifemsi doku ile egzama, kaşıntı ve pul pul dökülmesi sorunlarını da giderir. Hem yüzünüzde hem de vücudunuzda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer hiç cildinizde kullanacaksınız sabah ve akşam kullanımı için uygundur. Düzenli kullanıldığında cilde canlılık kazandırır, cildi berraklaştırır ve ışıl ışıl bir görünüm sunar.

Hassas, alerjik, kızarmaya ve kabarmaya müsait ciltlerde Gül’ün rahatlatıcı etkisinden dolayı Farmasi mukallat Gül çörek otu özlü sabunu kullanabilirler.

Farmasi Mukallat Gül ve Çörek Otu Özlü Sabun 1119045 125 g