Farmasi Nutri Plus Kids Multivitamin

Farmasi Nutri Plus Kids Multivitamin

Farmasi Nutri Plus Kids Multivitamin
Farmasi çocuklar için multivitamin karışımı Farmasi tarafından üretilen çocuklarınız için gıda takviyesi olarak kullanabileceğiniz bir üründür. Sıvı formda bulunan ürün çocuklarınızın bedensel ve zihinsel gelişimine katkıda bulunur. Çocuğunuzun günlük vitamin ve mineral ihtiyacını desteklemek amacıyla sıvı formda lezzetli portakal aromalı bir multivitamindir. Takviye edici gıdaların beslenmeye ilaveten vücuda destek sağlamak, vücut direncini artırmak için kullanılması önerilir. Çocukların vitamin, balık yağını tüketmekte zorlandığını bilen Farmasi özel portakal aromalı lezzetiyle çocuklarınıza multivitamin karışımını sevdirmek için yeni bir ürün geliştirdi!
Farmasi Kids Multivitamin ile artık çocuklarınızın geleceği ve gelişimi güvende! İçinde bulunan kalsiyum, C vitamini, B3 vitamini, E vitamini, çinko B5 vitamini, B6 vitamini B2 vitamini ,Demir, Vitamin, B1, folik asit, A vitamini, K1 vitamini, biyotin, D3 vitamini ve B12 vitaminleri ile çocuklarınızın bedensel ve insan gelişimine katkıda bulunan Farmasi nutriplus özel portakallı aroması ile çocukların tüketimine uygun olarak geliştirilmiştir.

4- 10 yaş grubu arasındaki çocukların kullanımı tavsiye edilir. Takviye edici gıda olarak kullanabilirsiniz. Doktor kontrolünde kullanmanız önerilir .Günde 10 ml yani bir porsiyon 2 ölçek kadar kullanılması takviye edilir. Sizde Farmasi ürünlerini online olarak güvenli bir şekilde satın almak istiyorsanız farmasikatalogu.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sayfada bulunan üyelik ve kayıt formu doldurarak Farmasi ürünlerinin yüzde 30 %40 daha indirimli fiyattan, katalog fiyatından daha indirilmiş şekilde satın alma şansına sahip olabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.